WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_11.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_3.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_10.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_3.MYI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format', 'gn-genre') AND tr.object_id IN (8844) ORDER BY t.name ASC

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfLeechers`

youtube – Modatava https://modatava.com Moda Haberleri Mon, 18 Mar 2019 14:55:43 +0000 tr-TR hourly 1 ÇAĞLA ŞİKEL DE ARTIK YOUTUBER https://modatava.com/cagla-sikel-youtube-kanali-acilis-partisi-eatalyde-gerceklesti-8844 https://modatava.com/cagla-sikel-youtube-kanali-acilis-partisi-eatalyde-gerceklesti-8844#respond Wed, 12 Apr 2017 15:49:39 +0000 https://modatava.com/?p=8844

Çağla Şıkel, “Çağla” isimli Youtube Kanalı açılışını sanat ve cemiyet dünyasından tanınmış Ayşe Kucuroğlu, Deniz Berdan, Cengiz Abazoğlu, Bengü, Alişan, Dilek Hanif, Bahar Korçan, Pınar Tezcan, Sinem Güven gibi isimlerle Eataly’nin İtalyan Dağ Evi konseptli sevilen bölümü Alpi’de eğlenceli bir partiyle duyurdu. Misafirler David Şaboy ve Percussion Tai’nin performansı ve Eataly’nin geceye özel olarak hazırladığı lezzetli menü ile tadına doyulmaz bir gece yaşadı. Gecede Emre Altuğ ve çocukları Kuzey ve Uzay da Çağla Şıkel’i yalnız bırakmadı.

Çağla Şıkel Youtube kanalı açılış partisi Eataly’nin adressistanbul tarafından tasarlanan İtalyan Dağ Evi konseptli sevilen bölümü Alpi’nin keyifli atmosferinde gerçekleşti. Konukların İtalyan mutfağının lezzetli menusunu tattıkları eğlenceli partide Youtube videolarını Ayşe Kucuroğlu, Deniz Berdan, Cengiz Abazoğlu, Bengü, Alişan, Dilek Hanif, Bahar Korçan, Pınar Tezcan, Sinem Güven gibi ünlü isimlerle birlikte izleyen Çağla Şıkel, samimiyeti ve güler yüzüyle dikkatleri üzerine çekti.  Çağla Şıkel’in birebir kendi evinden samimi anlar içeren videolardaki eğlenceli ve öğretici sahneler davetlilerden büyük beğeni topladı.

Partide tek tek tüm davetlilerle ilgilenen Çağla Şıkel, “Size artık kendi ekranımdan, Youtube kanalımdan sesleneceğim. Biliyorsunuz hayatta birçok farklı rolüm var. Uzun yıllardır modellik yapıyorum, ailesine düşkün bir evlat, ablasına hayran bir kardeşim. Ama  en baskın duygum annelik sanırım. İşte bu farklı rollerimden edindiklerimi, öğrendiklerimi ve merak ettiklerinizi sizlerle Youtube kanalımda paylaşacağım. Kuzey ve Uzay ile oynadığımız ve hatta kendi icadımız olan oyunlar, güzellik sırları, makyaj teknikleri, cilt bakımı, formda ve sağlıklı bir hayat için gerekenler, moda, sahne arkası sürprizler, sohbetler ve daha neler neler…Hayattaki en güzel şey, paylaşmak. Tıpkı sevgi gibi, her şey paylaştıkça büyüyor. Kanalıma abone olun, birleşelim, büyüyelim!” dedi.

]]>
https://modatava.com/cagla-sikel-youtube-kanali-acilis-partisi-eatalyde-gerceklesti-8844/feed 0

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_3.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`