Anasayfa / MANŞET / 8 ÜNLÜ TASARIMCIDAN STİL ÖNERİLERİ

8 ÜNLÜ TASARIMCIDAN STİL ÖNERİLERİ

 Enza Home; Ulaşılabilir Tasarım ve Ev Dekorasyon Rehberliği sunan Enza Home Book’un ikincisini yeni tasarımcılarla hayata geçirdi. Mimarlık, tasarım ve kreatif alanlarda başarılı çalışmalara imza atan 8 tasarımcının önerileriyle oluşturulan Enza Home Book, 1 milyon adet basıldı. Dergi Türkiye genelinde evlere ücretsiz ulaştırılacak ve dijital platformlarda paylaşılacak.

2017 dekorasyon trenleri

 Enza Home Book, bu yıl da stil sahibi 8 yeni tasarımcıyla devam ediyor. Bu yıl ikincisi hazırlanan Enza Home Book, yaşadıkları alanları güzelleştirerek hayatına estetik katmak isteyen herkes için merakla beklenen bir kaynak özelliği taşıyor. Enza Home Book 2017’ye, stil sahibi vizyonları ile Daedalus Furniture’dan İç Mimar Emre Evrenos, R.A.S.T. Tasarım’dan Tasarımcı Ersin Tunçay, Yaratıcı Direktör Güneş Güner, Atelier Idee’den İç Mimar İrem Aşçıoğlu, Meral Akçay Konsept & Mimarlık’ın kurucusu İç Mimar Meral Akçay, Monestt Mimarlık’tan Mimar Esra Erkutun ve Proje Geliştirme Direktörü Filiz Özdiller, Vizon İç Mimarlık & Design’dan İç Mimar Onur Özgül hayat verdi.
Bu 8 başarılı ismin mekan tasarımlarının yanı sıra 2017 trend ve dekorasyon önerilerinin de bulunduğu Enza Home Book Mayıs ayından itibaren tüm Türkiye’de Enza Home mağazalarının bulunduğu şehirlerde evlere ücretsiz olarak dağıtılacak. Ayrıca Enza Home Book’a dijital platformlardan da erişilebilecek.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.