Anasayfa / EKO-MODA / MUHAFAZAKAR MODACILAR LONDRA’DA BULUŞUYOR

MUHAFAZAKAR MODACILAR LONDRA’DA BULUŞUYOR

 Dünya muhafazakâr modasının önde gelen markaları, Modanisa sponsorluğunda “London Modest Fashion Week’te (LMFW)” bir araya gelecek.
2016 İstanbul Modest Fashion Week başarısından sonra,bu kez muhafazkar modacılar Londra’da koleksiyonlarını tanıtacaklar. Modanisa ana sponsorluğunda düzenlenen “London Modest Fashion Week”15 – 16 Nisan 2017 tarihleri arasında Londra’nın ikonik mekanlarından Olympia’da düzenlenecek. Muhafazakar Fashion Week‘te Türkiye, İngiltere,Endonezya, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devetleri başta olmak üzere 20’yi aşkın ülkeden müslüman tasarımcılar, sektör liderleri iki gün boyunca muhafazkar giyim endüstrisine yön verecek tasarımları ve trendleri paylaşacak.
London Modest Fashion Week 14 Nisan’da The Ritz London, Londra Moda Turu ile başlayacak ve 15 Nisan’da Amerikalı yönetmen Samah Safi’nin hazırladığı “Just Like You” kısa filmi ve Modanisa Fashion Show ile görkemli bir açılışa sahne olacak.
İlham Veren Müslüman Kadınlar, Global Marka Yolculuğu, Dünya Başörtü Trendleri’’ gibi dikkat çekici başlıklar altında dünyaca ünlü muhafazakâr kadınların konuşmacı olarak katılacağı ve zengin içerikli talk showların da yer alacağı etkinlik, katılımcılara dolu dolu renkli bir hafta sonu vadediyor.Somali asıllı Amerikalı dünyaca ünlü model Halima Aden Modanisa Defilesinde podyuma çıkacak ve modaseverlerle buluşacak. Organizasyon biletleri şimdiden tükendi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.