Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / AMERİKA’DAKİ TÜRK MODA DEVİ

AMERİKA’DAKİ TÜRK MODA DEVİ

bakiner-ailesi_amerika1971 yılında Nişantaşı’nda terzilikle başladıkları moda yolculuğuna, 1988 yılında Amerika’ya ihracata başlamasıyla devam eden Bakıner Ailesi’nin inanılmaz başarı öyküsü, dünya markası olmalarıyla taçlandı.
Amerika’nın dev markası halini alan Saboroma her geçen gün bir dünya starını giydiriyor. Her yıl New York Fashion Week’te fırtınalar estiren ve dünyanın merkezleri Atlanta, New York ve Los Angeles’ta bulunan şubeleriyle Türk’ün başarısını Amerika’da sergileyen Bakıner ailesi, Türklerin moda sektöründeki başarısına da kanıt oldular.
1971’de babaları Sabahattin Bakıner’in kurduğu Saboroma’yı, bayrağı devralarak dünya markası haline getiren ise bir birinden başarılı 3 kardeş Ahmet Bakıner, Buçin Bakıner ve Burçe Bakıner..

Dünya markası olmayı başaran ve dünya starlarını giydiren bu üç kardeş şimdilerde hızlı bir ivmeyle yeniden Türkiye pazarına girerek Bomonti‘de kurdukları merkezleri ile bir dünya markasının merkezinin Türkiye olabileceğini tüm dünyaya ispatlıyorlar.

Hakkında Moda Tava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Temiz İçerikli Cilt Bakım Markası Celenes By Sweden’dan Onarıcı Bakım Serisi: Sea Buckthorn

Temiz İçerikli Cilt Bakım Markası Celenes By Sweden’dan Onarıcı Bakım Serisi: Sea Buckthorn

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden’ın yüksek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.