Anasayfa / MANŞET / AŞK KUTLAMASI

AŞK KUTLAMASI

 Bugüne kadar gayot.com tarafından “Dünyanın En iyi 10 Balayı Oteli”, Holidays for Couples Dergisi tarafından “Dünyanın En Romantik 25 Yeni Oteli”, Conde Nast tarafından “Dünyanın En Romantik 4 Oteli”, Kiwi Collection tarafından “Dünyanın En Romantik 15 Oteli” arasında gösterilen Mytha Hotel Anthology bünyesindeki argos in Cappadocia’nın, ‘’Sevgililer Günü’’ne özel programı hazır. argos in Cappadocia, Seki Restaurant’ın birbirinden lezzetli yemekleri eşliğinde ve her biri farklı ambiyanslar sunan odalarında günlük konaklama paketleriyle romantik bir Sevgililer Günü yaşamak isteyen misafirlerini bekliyor.

argos in Cappadocia, özel ve farklı tasarlanmış odalarında köpüklü şarap eşliğinde Sevgililer Günü atıştırmalıkları ile konuklarını karşılıyor. Departures.com tarafından “dünyanın en iyi şarap otelleri” arasında gösterilen otelin kendi bağlarının üzümlerinden yapılmış sıcak şarapları ile Seki Lounge’da akşam üzeri şömine keyfinin de dahil olduğu Sevgililer Günü’ne özel bu paketi fiyatı 800 TL’den başlıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İSTANBUL’DAN İLHAM ALAN MÜCEVHERLER

Kiswah Jewellery, kültürel değerlerimizi incelikli tasarım ve mücevher zanaatkarlığı ile bir araya getirmeye devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir