Anasayfa / MAGAZİN / ASLI ŞEN ANNELER KULÜBÜ’NDE

ASLI ŞEN ANNELER KULÜBÜ’NDE

Mothers’Land, her perşembe Ebeveyn Koçu Ceyda Kantarcı eşliğinde düzenlediği Anneler Kulübü’nde 25 Mayıs’ta 2 çocuk annesi ve aynı zamanda başarılı bir iş kadını olan Aslı Şen’i ağırladı.
Mothers’Land kurucuları Ece Çelebi Yenal ve Gözde Biber ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşide anneler Şen’in keyifli sohbetiyle güzel dakikalar geçirdi.


Birçok anne ve anne adayının katıldığı söyleşide Şen; deneyimlerini, anneliğin kendisini nasıl dönüştürdüğünü ve çalışan anne olmanın kolay ve zor yönlerini anlattı. Şen, dönüşümünün bebeğinin kalp atışını duymasıyla beraber başladığını söyledi. Hamilelik süreciyle birlikte her şeyi daha fazla sorguladığını söyleyerek tüm bu süreçlerin kendi markalarını yaratma macerasına sürüklediğini belirtti. Anneliğin zor yanlarının yanı sıra çok güzel ve keyifli yanlarının olduğunu vurgulayan Şen: “ Çocuklarımla her zaman doğru iletişim kurmaya özen gösteririm. Onlarla inatlaşarak değil, konuşarak anlaşmak en doğrusu. Çünkü her zaman en iyisi bizim bildiğimiz olamayabiliyor. Bu yüzden de onlarla ortak yolu bulmak önemli.” dedi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir