Anasayfa / MAGAZİN / AYŞE HATUN ÖNAL TT OLDU!

AYŞE HATUN ÖNAL TT OLDU!

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Prime, eğlenceyi yazın güzel günlerinde Ege’nin gözde plajlarına taşıdı. Bodrum Kuum Beach’te 7 Temmuz’da Merve Özbey ve 9 Temmuz’da Ozan Doğulu plajdaki eğlenceyi zirveye taşıdı. 8 Temmuz’da Çeşme Fly-inn Beach’te sahne olan Ayşe Hatun Önal ise, bu yazın hit şarkısı ‘Olay’ ile Çeşme sahillerine eğlencesiyle damgasını vurdu.

 Primelılar’a Türkiye’nin gözde plajlarında yüzde 50 indirim fırsatı

Türk Telekom Prime müşterileri sıcak yaz günlerinde Bodrum ve Çeşme’de popüler plaj giriş ve konaklama hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabiliyor. Prime müşterileri, Bodrum’da X Beach ve Kuum Beach, Çeşme’de Spiaggia Grande, Fly-inn Beach ve Madeo Beach girişlerinde hafta içi ve hafta sonu yüzde 50 indirim imkânı buluyor. Çeşme Before Sunset’te ise Pazartesi – Perşembe günleri arasında yüzde 50 indirimle tatilin tadını çıkarıyor.

Türk Telekom Prime müşterilerini konaklamada da indirimler bekliyor. Bodrum’da Kuum Otel ve Bella Sombra Otel konaklamalarında yüzde 10 indirim uygulanırken, Çeşme’de Before Sunset Bungalows hafta içi konaklamalarında yüzde 25 indirim, hafta sonu konaklamalarında ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.