Anasayfa / GÜZELLİK / BENSU SORAL’DAN MEZUNİYET İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ

BENSU SORAL’DAN MEZUNİYET İÇİN MAKYAJ ÖNERİLERİ

 Ünlü oyuncu Bensu Soral, genç kızlara mezuniyet balosu için makyaj önerilerinde bulundu.Mezuniyet gecesinde büyüleyici bir görünüm elde etmek isteyenlerin, Bensu Soral’ın bu önerileriyle gecenin yıldızı olabilir.

İşte genç oyuncunun büyüleyici güzelliğinin sırları;

•Bu sezonun olmazsa olması doğal bir görünüm. Bu nedenle Bensu Soral makyajına Lasting Perfomance Fondöten uygulayarak başlıyor. Çünkü terlemeye ve dokunarak dağılmaya karşı geliştirilen esnek, hafif, üç farklı yağ emici formülü ile etkisi gün boyu süren fondöten, kusursuz bir doğal görünüme kavuşmanızı sağlıyor.
•Doğal bir görünümü doğal haline bırakılmış gibi duran kaşlar destekler. Bensu da, yüzünü belirginleştirmek için sadece Natural Brow Styler (Doğal Kaş Şekillendirici) kullanarak, kaşlarını büyüme yönüne doğru hafifçe fırçalayıp daha belirgin bir görünüm kazandırıyor.
 •2017’de parıltılar her daim bizimle…Bensu ışıltılı bir görünüm elde etmek için Masterpiece Nude Palette far’ı gözlerine biçim be kontur kazandırmak için uyguluyor. Masterpiece Nude Palettes’in sunduğu sekiz farklı tonu kullanarak gözlerinize dilediğiniz dönüşümü kazandırabilirsiniz. Açıktan koyuya mat ve parlak tonların yer aldığı palet far, içerdiği yüksek pigmentlerle ipeksi bir dokunuş sunuyor. Cildiniz yapısıyla ahenk oluşturan farklı tonlardan oluşan Masterpiece Nude Palettes fardaki tonları karıştırarak göz kapağınızın üstüne ve alt kirpik çizginizin altına yayarak dalgalı bir etki yaratabilir, gözlerinize kusursuz bir biçim ve kontur kazandırabilirsiniz.
•Son olarak, derin bakışlar için kirpiklerlerinizin dolgun ve belirgin görünmesi önemli. Bunun için False Lash Epic’i uygulayın. Zoom action fırçası sayesinde ulaşılamayan hiçbir kirpik kalmayacak, kirpikleriniz dipten uca hacim kazanacak
Bensu, kadifemsi mat dudakları için Color Elixir Velvet Matte Lipstick kullanıyor. Bordodan mora bu sezonun favorisi koyu renk tonlarda ya da modası hiçbir zaman geçmeyecek nude bir ruju mutlaka edinin ve mezuniyet partisine kusursuz görünüşünüzle damga vurun.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.