Anasayfa / MODA YOLU / BNG 2016 KIŞ KOLEKSİYONU

BNG 2016 KIŞ KOLEKSİYONU

Derinin vücutla bütünleşen haline vurgu yapan BNG, “Doğanın Nimetleri” isimli 15 /16 Kış koleksiyonuyla kadınları köklü bir değişimle yüz yüze getiriyor ve topraktan gelen güzelliği tekrar yaşatıyor. Toprağın Nimetlerinden de ilham alan marka, koleksiyonunda toprağın yaratılışından hareket ederek tasarladığı orijinal parçalarla, BNG kadınını daha da güçlü kılıyor.

Markanın temel rengi olan siyahlara, beyazlar, toprak renkleri, soft melanjlar, kırmızı -griler, antrasitler eşlik ederken, çarpıcı renkleri ile tüm gözleri yine BNG kadınına çekiyor. Bir arzu markası olan BNG, bu sezon da güçlülük hissini, modellerindeki keskin hatlarıyla körüklüyor.

BNG’nin imzası haline gelen yumuşacık deriler, farklı katmanlı tasarımlarla kadına hareket özgürlüğünü hissettiriyor. Markanın en dikkat çeken modelleri arasında yer alan uzun gömlek elbiseler, şifon-deri-triko karışımlı elbiseler, sezonda tunik, yelek veya elbise olarak etkisini gösteriyor. Kadının sofistike siluetini, özel kumaşlarıyla ortaya çıkan marka, deri ile kombinlenecek trikoların kusursuz varyasyonlarını sunuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SATIŞA ÇIKTI

DMxNetWork özel koleksiyonu, yoğun ilgiyle geçen iki sezonun ardından üçüncü sezonunda da güçlü ve kendine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir