Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / BU AYAKKABIDA ANTİK DOĞAL BOYAMA YÖNTEMİ KULLANILDI

BU AYAKKABIDA ANTİK DOĞAL BOYAMA YÖNTEMİ KULLANILDI

 Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturmaya devam ediyor. Dayanıklıktan ödün vermeden yaratılmış, hafif platformlu yenilikçi dış taban ECCO CREPETRAY klasik bir stil ortaya çıkarırken, çıkarılabilir dokuma astar ayaklarınızı gün boyu serin ve ferah tutar. Günlük yaşantınızda ECCO FLUIDFORM™ teknolojisi ile size her daim birinci kalite yastık etkisi yaratan ECCO CREPETRAY ayakkabılarınız zor bir iş gününü bile rahatça atlatmanızı sağlar.

ECCO CREPETRAY ve ECCO TRUE INDIGO günlük yaşamınızda şıklığınızı ve konforunuzu kaybetmeden baharın ferahlığını yaşayabilme imkanı sunuyor.

ECCO’nun yenilikçi ve modern tasarımları Indigo bitkisinin yapraklarından elde edilen canlı mavi boya ile buluşuyor. ECCO TRUE INDIGO koleksiyonu size antik doğal boyama yöntemiyle boyanmış ayakkabı ve çantalar sunuyor. Kullandıkça hikayesi değişecek, size özgü bir ürüne dönüşecek olan bu ürünler ile bahar aylarında doğallığı hissedin. Farklı ürünlerde farklı şekillerde kullanılan ECCO TRUE INDIGO derileri, rahatlık ve şıklığın yanına doğallığı da ekleyerek ortaya mükemmel bir ürün çıkarıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.