Anasayfa / MAGAZİN / Burcu Esmersoy’la Açık Mikrofon Etkinliği

Burcu Esmersoy’la Açık Mikrofon Etkinliği

Burcu Esmersoy, Emaar Ladies Night’da Kadınlarla Buluşuyor

İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar, 23 Ekim Çarşamba akşamı Ladies Night’a özel Hayal Kahvesi’nde Burcu Esmersoy ile Açık Mikrofon etkinliği düzenliyor.

Yeni nesil konsept mağaza ve restoranları, Türkiye’nin en büyük timsahının bulunduğu akvaryumu, 15 salonlu Cinemaximum Gold Class sineması ile İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar, uzun süredir Ladies Night kapsamında kadınlara özel, her hafta Çarşamba günü satın alınan içeceklerden birini hediye ediyor.

“Açık Mikrofon” hikayeni anlatma şansı
Burcu Esmersoy

Emaar’ın kadınlara özel kampanyası “Ladies Night” bu hafta ise özel bir etkinlik ile Burcu Esmersoy’u ağırlıyor. İş, aşk, evlilik gibi konuların konuşulacağı “Açık Mikrofon” gecesinde Burcu Esmersoy kendi hikayesini anlatırken, mikrofonu eline almak isteyen misafirler arasından 4 şanslı kadın da Burcu Esmersoy ile birlikte sahneye çıkma ve hikayesini paylaşma fırsatı yakalayacak.

Emaar Hayal Kahvesi’nde düzenlenecek ve Burcu Esmersoy ile sohbet eşliğinde geçecek bu özel etkinliğe katılmak isteyenlerin Emaar’ın sosyal medya hesaplarındaki etkinlik linkinden rezervasyon yaptırması gerekiyor.

Hakkında Moda Tava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Network’ten Renkli Yaz Stili

NetWork’ten Sıcak Yaz

NetWork Yaz 2022 Koleksiyonu, rengarenk mayo, bikini, kimono, şort ve elbise tasarımlarıyla hem tatil şıklığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.