Anasayfa / MAGAZİN / BURCU ÖZBERK’İN YENİ DİZİSİ BELLİ GİBİ

BURCU ÖZBERK’İN YENİ DİZİSİ BELLİ GİBİ

 Reyting canavarının son kurbanı Kanal D’de yayınlanan Güneşin Kızları dizisi oldu. İyice reytingleri düşen dizi için final kararı alınırken, sosyal medyada yapılan ‘ dizi devam etsin’ kampanyası da işe yaramadı.

Dizinin final yapması ile birlikte, başrol oyuncularından Burcu Özberk‘in hangi projede yer alacağı hayranlarının en çok merak ettikleri konulardan biri oldu. Son dönemlerin yıldızı en çok parlayan kadın oyuncularından olan Burcu Özberk’in çok özel bir hayran kitlesi bulunuyor. Özberk’in bu hayranlarının artması ile birlikte reklam filmleri de ard arda geldi.  Bütün bunlarla birlikte Burcu Özberk’in yeni diziye başlamasının an meselesi olduğu söyleniyor.  Oyuncunun yakın çevresindekilere göre Burcu Özberk’i önümüzdeki dönemde Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisinde görmek hiç şaşırtıcı olmayacak. Burcu Özberk reyting rekorları kıran Muhteşem Yüzyıl dizisinde de  Hurican Sultan‘ı canlandırmıştı. Her iki dizinin de aynı yapımcı tarafından çekilmesi nedeniyle bu olasılığın yüksek olduğu söyleniyor.

 

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.