Anasayfa / MANŞET / BY HAJAR’DAN ETKİLEYİCİ BİR DEFİLE

BY HAJAR’DAN ETKİLEYİCİ BİR DEFİLE

 

BY HAJAR markasının kurucusu Zeynep Günday ve markaya adını veren tasarımcısı Hacer Günday

Tesettür modasının ünlü markası BY HAJAR’ın  Retaj Royal İstanbul’da Zeynep Turan -ZY EVENT ev sahipliğinde düzenlediği defile nefes kesti.  Kelebek hastası çocukları yararına düzenlenen defilenin koreografisini  Asil Çağıl yaptı.

Hacer Günday’ın tasarımlarının sergilendiği defileye Cansu Özdemir, Jenya Krivenko, Rüya Coriç,Ece Bilsen, Nurcan Güler, Aylin Naz Tarak gibi başarılı modeller katıldı. Defilenin finalinde podyuma çıkan ve bu anlamlı etkinliğe destek veren şarkıcı-model Yeşim Erçetin izleyenlerin beğenisini kazandı.

BY HAJAR markasının kurucusu Zeynep Günday etkinlik ve koleksiyon için şunları söyledi: ” Öncelikle böyle güzel bir sosyal sorumluluk projesinde yer almak bizim için çok anlamlı ve güzel. Hazırladığımız koleksiyon çok farklı ve şık bir koleksiyon. Tesettürde modayı yeniden yönlendiriyoruz. Gerek modelleri gerekse kullanılan kıymetli taşlar ve kumaşlarıyla farkı ortaya koyan koleksiyon ,gerçekten çok göz alıcı oldu. İddialı ve iddialı olduğu kadar da tesettüre yeni yön verebilecek kadar da farklı. Marka tanıtımlarımız bundan sonra da devam edecek”

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.