Anasayfa / MODA YOLU / C&A 2016-2017 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

C&A 2016-2017 SONBAHAR KIŞ KOLEKSİYONU

C&A 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nu Amsterdam Westergasfabriek’te tanıttı. “Doğal Elementler” temalı C&A koleksiyonu tanıtıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan ve ana trendleri aktaran C&A Kadın Bölümü Direktörü You Nguyen “Sonbahar/Kış için açıkhavadan ilham aldık; sıcacık dokuların, sonbahar renklerinin ve kat kat giyilebilecek rahat kesimlerin yer aldığı bir koleksiyon oluşturduk. Bunun da ötesinde kadınların hangi yaşta, bedende ya da ölçüde olduğuna bakmadan kendilerini her gün iyi hissetmeleri ve iyi görünmeleri için verdiğimiz sözü tuttuk” dedi.

Ağustos ayından itibaren satışta

C&A’nın son koleksiyonunda, sıcacık sarıp sarmalayacak, feminen detaylara sahip ,rustik ve organik bir hava taşıyan parçalara yer veriyor. Renklerde ise toprak tonlarının yanı sıra buz tonlu pasteller ve koyu, dramatik görünümlü takılar göze çarpıyor.

Dünyanın en önde gelen organik pamuk perakendecilerinden olan C&A, daha sürdürülebilir malzeme kullanma konusundaki kararlılığını da sürdürüyor. Bu sezon, markaya ait tüm kaz tüyü montlar, Responsible Down Standard (Sorumlu Tüy Standardı – RDS) sertifikası taşıyarak C&A’nın hayvan hakları konusundaki hassasiyetini bir adım daha ileri taşıyor.

C&A koleksiyonları her sezon markanın Düsseldorf ve Brüksel’deki merkezlerine yer alan tasarımcıları tarafından hazırlanır. Yeni sezona ait bu koleksiyon ise Ağustos ayından itibaren 20 Avrupa ülkesinde satışa çıkmış olacak.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.