Anasayfa / MAGAZİN / ÇAĞLA ŞİKEL DE ARTIK YOUTUBER

ÇAĞLA ŞİKEL DE ARTIK YOUTUBER

Çağla Şıkel, “Çağla” isimli Youtube Kanalı açılışını sanat ve cemiyet dünyasından tanınmış Ayşe Kucuroğlu, Deniz Berdan, Cengiz Abazoğlu, Bengü, Alişan, Dilek Hanif, Bahar Korçan, Pınar Tezcan, Sinem Güven gibi isimlerle Eataly’nin İtalyan Dağ Evi konseptli sevilen bölümü Alpi’de eğlenceli bir partiyle duyurdu. Misafirler David Şaboy ve Percussion Tai’nin performansı ve Eataly’nin geceye özel olarak hazırladığı lezzetli menü ile tadına doyulmaz bir gece yaşadı. Gecede Emre Altuğ ve çocukları Kuzey ve Uzay da Çağla Şıkel’i yalnız bırakmadı.

Çağla Şıkel Youtube kanalı açılış partisi Eataly’nin adressistanbul tarafından tasarlanan İtalyan Dağ Evi konseptli sevilen bölümü Alpi’nin keyifli atmosferinde gerçekleşti. Konukların İtalyan mutfağının lezzetli menusunu tattıkları eğlenceli partide Youtube videolarını Ayşe Kucuroğlu, Deniz Berdan, Cengiz Abazoğlu, Bengü, Alişan, Dilek Hanif, Bahar Korçan, Pınar Tezcan, Sinem Güven gibi ünlü isimlerle birlikte izleyen Çağla Şıkel, samimiyeti ve güler yüzüyle dikkatleri üzerine çekti.  Çağla Şıkel’in birebir kendi evinden samimi anlar içeren videolardaki eğlenceli ve öğretici sahneler davetlilerden büyük beğeni topladı.

Partide tek tek tüm davetlilerle ilgilenen Çağla Şıkel, “Size artık kendi ekranımdan, Youtube kanalımdan sesleneceğim. Biliyorsunuz hayatta birçok farklı rolüm var. Uzun yıllardır modellik yapıyorum, ailesine düşkün bir evlat, ablasına hayran bir kardeşim. Ama  en baskın duygum annelik sanırım. İşte bu farklı rollerimden edindiklerimi, öğrendiklerimi ve merak ettiklerinizi sizlerle Youtube kanalımda paylaşacağım. Kuzey ve Uzay ile oynadığımız ve hatta kendi icadımız olan oyunlar, güzellik sırları, makyaj teknikleri, cilt bakımı, formda ve sağlıklı bir hayat için gerekenler, moda, sahne arkası sürprizler, sohbetler ve daha neler neler…Hayattaki en güzel şey, paylaşmak. Tıpkı sevgi gibi, her şey paylaştıkça büyüyor. Kanalıma abone olun, birleşelim, büyüyelim!” dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.