Anasayfa / TAK TAKIŞTIR / CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY

CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY

 Calvin Klein Watches + Jewelry, dünyanın en büyük saat ve mücevher fuarı olan Baselworld 2017 fuarında, Basel’in en ünlü müzesi Kunstmuseum’un yeni binasında, çok bir davetle global yeni reklam kampanyasını ve ürünlerini dünya basınına tanıttı.
Lansmanın ev sahipliğini grubun başkanı Carlo Giordanetti yaparken, Amerikalı sanatçı Kelsey Lu şarkılarıyla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.Yeni koleksiyonun çekimleri Miami’de ünlü fotoğrafçı Willy Vanderperre ve stilist Olivier Rizzo’nun işbirliğinde gerçekleştirildi. Calvin Klein Kreatif Direktörü Raf Simons tarafından seçilen modeller, bu sezon Calvin Klein ürünlerinin tamamında boy gösterecek.
Calvin Klein, 2017 saat ve takı koleksiyonunda, markanın yapı taşlarını oluşturan temel ve doğal formlara yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşıyor. İnsanı cezbeden, minimalist tasarımlar, asla modası geçmeyecek zamansız modeller, günümüz kullanıcılarının tam da arzu ettiği tarzda ürünler.Öne çıkan modeller arasında zarif ve kadınsı Calvin Klein dainty ve yılların eskitemediği hem kadın hem de erkekler tarafından en çok beğeni alan Calvin Klein minimal yer alıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özgür, Cesur ve Şık Kadınlar İçin

Şehirli gençlerin favori saat markalarından Armani Exchange, gümüşün asaletini ve kırmızının zarafetini bir araya getirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.