Anasayfa / GÜZELLİK / DAĞINIK SAÇLAR VE KUM SICAKLIĞI

DAĞINIK SAÇLAR VE KUM SICAKLIĞI

Bu yaz, doğallığın ön planda olduğu örgüler, dağınık toplanmış saçlar, toprak renkleri ve ışıltılı kahveler ile yapılı olduğu göze çarpmayan ve çok daha çekici bir hava veren dağınık saçlar moda.

Mos Nişantaşı’nın Saç Tasarım Uzmanı Erkan Uzelli “Bu yıl kum sıcaklığında renkler göreceğiz. Çikolata kahveler, tarçın renkleri, bakırlar, koyu saçın içerisine kattığımız bal renkleri, ombreler ile kum sıcaklığını saçlarda göreceğimiz bir yaz bizi bekliyor” dedi.

Yaz geldiğinde örgüler olmazsa olmaz diyen Erkan Uzelli. Dağınık ve fresh görünümlü saçların kadınları her zaman daha çekici gösterdiğini, özellikle yaz akşamları plaj davetlerinde; salaş ve aralarında örgüler ile toplanmış saçların bu yazın trendi olduğunu belirtti.

Uzun saçlı ve toplamayı tercih etmeyen kadınlar için de önerilerde bulunan Erkan Uzelli şöyle konuştu. “ Özellikle uzun saçlı bayanlar kaliteli yaza uygun bakım üreülerini mutlaka kullanmalı. Suyu çağrıştıran bakım ürünleri ile birlikte hareketlendirilen iri dalgalı saçlar tercih edilmeli”

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbahar 2019 Tommy Jeans Koleksiyonu

Sonbahar 2019 TOMMY JEANS koleksiyonu, işlevsellikle marka mirasının birlikte yorumlanmasından ilham alarak denim klasiklerini kural …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.