Anasayfa / GÜZELLİK / DAĞINIK SAÇLAR VE KUM SICAKLIĞI

DAĞINIK SAÇLAR VE KUM SICAKLIĞI

Bu yaz, doğallığın ön planda olduğu örgüler, dağınık toplanmış saçlar, toprak renkleri ve ışıltılı kahveler ile yapılı olduğu göze çarpmayan ve çok daha çekici bir hava veren dağınık saçlar moda.

Mos Nişantaşı’nın Saç Tasarım Uzmanı Erkan Uzelli “Bu yıl kum sıcaklığında renkler göreceğiz. Çikolata kahveler, tarçın renkleri, bakırlar, koyu saçın içerisine kattığımız bal renkleri, ombreler ile kum sıcaklığını saçlarda göreceğimiz bir yaz bizi bekliyor” dedi.

Yaz geldiğinde örgüler olmazsa olmaz diyen Erkan Uzelli. Dağınık ve fresh görünümlü saçların kadınları her zaman daha çekici gösterdiğini, özellikle yaz akşamları plaj davetlerinde; salaş ve aralarında örgüler ile toplanmış saçların bu yazın trendi olduğunu belirtti.

Uzun saçlı ve toplamayı tercih etmeyen kadınlar için de önerilerde bulunan Erkan Uzelli şöyle konuştu. “ Özellikle uzun saçlı bayanlar kaliteli yaza uygun bakım üreülerini mutlaka kullanmalı. Suyu çağrıştıran bakım ürünleri ile birlikte hareketlendirilen iri dalgalı saçlar tercih edilmeli”

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KİŞİYE ÖZEL BEDEN TASARIMI

Kas estetiği; sağlıklı, dinamik, fit, atletik ve kaslı bir bedene sahip olabilmek için uygulanan bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir