Anasayfa / MODA YOLU / #degisiminMUDOhali

#degisiminMUDOhali

Mudo Collection Kadın, Gamze Saraçoğlu Kreatif Direktörlüğü’nde hazırlanan yeni sezon koleksiyonunda klasik tarzını günümüz trendlerine yansıttığı “Ivy Leauge” temasıyla şehrin dinamiklerine yön veriyor.

Mudo’nun sevilen çizgisini global trendler, mükemmel kalıplar, kadınsı kuplar, feminen detaylarla geçtiğimiz sezondan itibaren tamamen yenileyen Gamze Saraçoğlu ve Mudo tasarım ekibi yeni sezonda da çarpıcı ve güçlü bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor.

Her biri ince bir zevkle tasarlanan keten takımlar, ekose ceketler, denim etekler, geometrik kesimli elbiseler, ekru ve pudra tonlarında gömlekler gibi birbirleriyle kombinlenebilen parçalardan oluşuyor. Koleksiyonda yoğun olarak kullanılan mavi, yeşil, ekru, turuncu, kırmızı ve sarı gibi canlı renkler yer alıyor. Mudo Collection Kadın ilkbahar yaz koleksiyonu, beş farklı hikaye ile hayatı doyasıya yaşayan şehirli kadının her saatine eşlik edebilecek parçalardan oluşuyor. Her hikaye kendine ait renk skalası, formları, silüetleri ve kumaşları ile kendi içinde bir anlatım sergiliyor. Bahar ve yaz renklerinin Mudo’ya özel yorumlandığı koleksiyondaki her bir parça birbirleriyle kombinlenebilir bir bütünlük sergiliyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.