Anasayfa / MAGAZİN / DERİN VE DEREN TALU İLE YAZA HAZIR MISINIZ?

DERİN VE DEREN TALU İLE YAZA HAZIR MISINIZ?

ALEM dergisi bu hafta, ilk kez ALEM için birlikte kamera karşısına geçen iki kardeş olan Derin ve Deren Talu ile bir araya geldi. T.A.G.G. yaratıcısı Gökay Gündoğdu tasarımlarıyla Büyükada’da 70’lerin ruhundan ilham alarak şahane bir çekim gerçekleştirildi.

DEREN TALU

“SAHNEDE OLMAK VE İNSANLARI GÜLDÜRMEK ÇOK HOŞUMA GİTTİ”

Deren Talu ile keyifli sohbet içerisindeyken oyuncu olmaya karar verdiği ilk anın nasıl olduğu sorulduğunda şu şekilde yanıtladı; “13 yaşındayken Robert Kolej’in yaz kampına gitmiştim. Orada arkadaşlarım denemek istiyor diye tiyatro kulübüne yazıldım. Cinderella’nın komedi versiyonunu sahneye aldık. Ben Cinderella’yı oynadım. Sahnede olmak ve insanları güldürmek çok hoşuma gitti. O günden sonra hep sahnede olmak istediğimi fark ettim.”

“MÜKEMMELİYETÇİ BİR İNSANIM”

Deren Talu ile bulunduğu sektör ve izlenimleri ile alakalı sohbetimize devam ederken kendini ekranda izlediğinde neler hissettiği sorulduğunda şu şekilde belirtti; “Mükemmeliyetçi bir insanım. Kendimi çok eleştiririm, izlerken çok kusur bulurum. O yüzden genelde ailemle veya arkadaşlarımla izlerim.”

“KLEOPATRA’YI ÇOK CANLANDIRMAK İSTERDİM”

İlerleyen dönemde neler yapmak istediği ve hayalleri ile alakalı konuşurken kendisine gelecekten veya günümüzden güçlü bir kadının hayatını canlandırma fırsatı olsa kimi seçeceği sorulduğunda şu şekilde yanıtladı; “Kleopatra’yı çok canlandırmak isterdim. Eski Mısır’a çok büyük merakım var. Küçükken arkeolog olmak istiyordum.”

“HALUK BİLGİNER, MELİSA SÖZEN, İPEK BİLGİN’LE AYNI PROJE DE YER ALMAK İSTERİM”

Hayallerinin neler olduğu ve bu sektör içerisindeki planları ile ilgili sohbet devam ederken kendisine aynı projede yer almayı hayal ettiği isimlerin kimler olduğu sorulduğunda şu şekilde yanıtladı; “Haluk Bilginer, Melissa Sözen, İpek Bilgin’le aynı projede yer almak çok isterdim.”

“ONDAN ÇOK TAVSİYE ALIYORUM”

Anneleri Defne Samyeli olunca çocuk yaşta kameralarla tanışan Deren Talu’ya bu deneyimin kendisi için bir avantaj olup olmadığı sorulduğunda şu şekilde yanıtladı; “Bu benim için avantaj oldu çünkü zaten kamera önünde bir meslek yapmak istediğim için annem bu konuda bana yol gösterdi. Ondan çok tavsiye alıyorum.”

DERİN TALU

“GELECEĞE DAİR PLANLARIMA GELİNCE, BİR GÜN SERGİ AÇMAYI ÇOK İSTERİM”

Derin Talu ile sohbete devam ederken kendisine şu sıralar hayatının nasıl bir döneminde olduğu ve geleceğe dair plan olarak aklında neler olduğu sorulduğunda şu şekilde yanıtladı; “Yeni 18 oldum ve şu an hayatımda ne yapmak istediğimi bilmediğim bir dönemdeyim. Geleceğe dair planlarıma gelince, bir gün sergi açmayı çok isterim.”

“ÜÇ- DÖRT YAŞINDAN BERİ RESİM ÇİZİYORUM”

Sergi açma hayali ile alakalı sohbet devam ederken, bu ilgisinin ne zaman başladığını ve resim eğitimi almak gibi bir planı olup olmadığı sorulduğunda şu şekilde belirtti; “Ben üç-dört yaşımdan beri resim çiziyorum. Hiç eğitim almadım şu ana kadar. Resim çizmenin öğretilebilecek ya da öğrenilebilecek bir sanat dalı olduğunu düşünmüyorum.”

“BENİ EN RAHATSIZ EDEN KISIM GÖZ ÖNÜNDE BÜYÜMEKLE BİRLİKTE SİZE YÖNELİK BEKLENTİ”

Anneleri Defne Samyeli olunca çocuk yaştan itibaren takip edilmeye başlanıyor ve bu ilginin kendisini zorlayıp zorlamadığı sorulduğunda şu şekilde yanıtladı; “Beni en rahatsız eden kısım göz önünde büyümekle birlikte gelen size yönelik beklenti. Küçüklüğümden beri insanların bana gelip ne yapacağımı ne yapmam gerektiğini ne kadar şanslı olduğumu söylemesiyle büyüdüm.”

“KIYAFETLERİMİ SEÇERKEN GENELDE 90’LARDAN İLHAM ALIYORUM”

Hayatı ve genel giyim tarzı ile alakalı sohbet ederken Derin Talu’ya tarzını nasıl tarif eder diye sorulduğunda şu şekilde belirtti; “Kıyafetlerimi seçerken genellikle 90’lardan ilham alıyorum.”

Hakkında nilüfer

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Saçları Gençlik Hacmine Dönüştüren Sprey Türkiye'de!

Saçları Gençlik Hacmine Dönüştüren Sprey Türkiye’de!

Aslında saç derisi asla kel kalmaz. Sadece seyrelmiş gibi görünen derideki tüyler zayıflar ve bölge …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.