Anasayfa / MANŞET / DM X NETWORK KOLEKSİYONU

DM X NETWORK KOLEKSİYONU

 Sezonun en iddialı iş birliklerinden birine imza atan Derin Mermerci ve NetWork, bir süredir merakla beklenen DM x NetWork koleksiyonunun lansmanını gerçekleştirdi.

Derin Mermerci’nin  ofisinde gerçekleşen lansman davetine Cem – Ümit Boyner, Eren – Burçin Çamurdan, Ender Mermerci, Sernur Çiftçi, Yasemin – Selhan Aloğlu, Murat – Arzu Atabarut, Serdar – Şule Cümbüş, Özlem-Naim Gençoğlu, Seda-Gökhan Çelik, Feryal Gülman, Didem – Emre Ergani, Aslıgül Çebi, İpek-Enver Varol, Müge Arnas, Tuğçe – Tuğba Peksayar, Sitare Kalyoncuoğlu, Aslı – Berk Ekşioğlu, Yasemin Kamhi, Şebnem – Ceylan – Celal Çapa, Candan-Ali Ramazanoğulları, Özge Ulusoy, Ayşe Kucuroğlu, Mine Kalpakçıoğlu, Özlem – Gökhan Avcıoğlu, Selin – Okan Özkaynak, Yasemin – Yaman Taciroğlu, Bilgün Sazak, Volkan Ekinci ve Serra Türker gibi moda, iş dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı.

Eren Çamurdan

Derin Mermerci’nin “En küçük detayına kadar benim stilimi yansıtıyor, tasarımlar tam “ben” gibi oldu” diyerek anlattığı kapsül koleksiyon, davetlilerden büyük beğeni topladı. Tasarım süreci için NetWork’e, markanın kadın koleksiyonu baş tasarımcısı Elif Cığızoğlu’na ve tüm ekibe teşekkür eden Mermerci, gecenin sonuna kadar davetlilerle yakından ilgilendi.

Ay Marka Genel Müdürü Eren Çamurdan ise Derin Mermerci ve NetWork isimlerinin birbirine çok yakıştığını aynı zamanda bu mükemmel birlikteliğin oluşturduğu sinerjiye yürekten inandığını belirtti.

NetWork mağazalarında yerini alan ve 48 özel parçadan oluşan koleksiyonda kaftanlar, yakası işlemeli uzun hırkalar, desenli astar detaylı mantolar, tül elbiseler, metalik görünümlü etekler ve maskülen takımlar bulunuyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.