Anasayfa / EKO-MODA / DÜNYAYA YÖN VEREN TÜRK MODACILAR

DÜNYAYA YÖN VEREN TÜRK MODACILAR

 Dice Kayek’in markasının yaratıcıları Ayşe Ege ve Ece Ege; “Dünyaya Yön Veren Türk Modacılar” panelinde Atıl Kutoğlu ile birlikte izleyiciler ile buluştu.

‘’Türkiye Tasarım Haftası’’ süresince endüstriyel tasarım, moda tasarımı ve görsel iletişim tasarımı gibi konuların işlendiği etkinlikte; Dice Kayek’in kurucularından Ayşe Ege panelde tüketici alışkanlıklarının hızla değiştiği ve önümüzdeki senelerde daha çok özel tasarım kıyafetlerin öne çıkacağını belirtildi. Ege sözlerine; Dice Kayek olarak bir dünya markası olup dünyanın birçok noktasında mağazalarının olmasını hedeflediklerini belirtti.

Moda ve tasarım içerikli konuların konuşulduğu panelin bir diğer katılımcısı olan Ece Ege ise markalaşma sürecinde yaşadıklarını aktardığı konuşmasında aldığı eğitimin geldikleri noktada hem vizyon hem de altyapı oluşturduğunu detaylarıyla bahsetti. Sektörün geçmişe göre gelişmesinin de değerlendirildiği panelde yurtdışında adından söz ettirmek için sürdürülebilir tasarımlar üretilmesinin önemini vurguladı.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

DISNEY TASARIMLI GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.