Anasayfa / MODA YOLU / EBRU ŞALLI LOVES KOTON SPORT

EBRU ŞALLI LOVES KOTON SPORT

 Ebru Şallı Loves Koton Sport, yeni sezona yeni tasarımlarla giriyor. En yeni spor trendlerini moda ve spor tutkunları ile buluşturan Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu,birbirinden farklı alternatifler sunuyor.
Yeni sezonda renkler ile belirlenen üç farklı tema sunan koleksiyon, 65 özel tasarımdan oluşuyor. Her temada dikkat çeken ve bu sezonun tasarımlarını ayrıcalıklı kılan ise; kullanılan özel desenlerin yanı sıra, grafik baskıların Retro bir dokunuş yaratması. Koleksiyonda pilates, yoga gibi indoor sporlar için en ideal tasarımlar yer alırken evde spor yapanlar içinde motivasyon kaynağı oluyor.

Pembenin eşlik ettiği güçlü bir duruş

Lacivert ve siyah tonlarının gücünü pembe ile dengeleyen tasarımlar, hayatta güçlü duruşu ile dikkat çeken ve sporda da bunu gösteren kadınlardan ilham alarak hayat buluyor. Özellikle zebra desenler ile bambaşka bir etki yaratan parçalar göze çarpıyor. Ebru Şallı Loves Koton Sport Koleksiyonu’nun renk oyunları yarattığı diğer temada ise iki farklı mor tonunun turkuaz ile birleştiği tasarımlar yer alıyor. Atletik ve keskin çizgilerin hakim olduğu modeller, turkuazın enerjisi ile birleşerek bambaşka bir spor deneyimi vadediyor.

Koleksiyon, mart ortasından itibaren farklı spor dallarına uygun modelleri ile 115 Koton mağazasında ve online alışveriş sitesinde satışa sunulacak.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.