Anasayfa / MODA YOLU / EDEBİYAT VE MODANIN AŞKI

EDEBİYAT VE MODANIN AŞKI

Beymen Club ve Can Yayınları’nın Türkiye’de bir ilke imza atarak bir moda markası ve yayınevi işbirliği ile edebiyat dünyasının ünlü kitaplarını modaseverlerle buluşturan projesi, yeni setlerle zenginleşmeye devam ediyor.

BEYMEN Club tasarım ekibinin Türk ve dünya edebiyatının en sevilen kitaplarından ilham alarak hazırladığı t-shirt, aynı tasarımı içeren çanta, ayraç ve kitaptan oluşan dörtlü setleri arasına İtalya’da yaşayan dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in bestseller kitabı “İstanbul Kırmızısı” da eklendi.

“İstanbul Kırmızısı” kitabından esinlenerek Mart ayında vizyona girecek filmin sloganı “Hiçbir şey aşktan önemli değildir” cümlesinin yazılı olduğu ürünler, tüm BEYMEN Club mağazalarında ve www.beymenclub.com.tr adresinde 139 TL’den satışa sunuldu. Bu yıl Sevgililer Günü’nde farklı bir hediye almak istiyorsanız BEYMEN Club tasarım ekibinin  ’in “İstanbul Kırmızısı”, Jane Austen’ın “Aşk ve Gurur”, Dostoyevski’nin “Beyaz Geceler- Bir Hayalperestin Anıları”, Oscar Wilde’ın “Mutlu Prens” kitaplarından ilham alınarak hazırlanan özel setlere göz atmayı unutmayın.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.