Anasayfa / MODA YOLU / ELÇİN SANGU ARTIK BOYNER KIZI

ELÇİN SANGU ARTIK BOYNER KIZI

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Elçin Sangu,  şampuan reklamının ardından Boyner’in yüzü oldu. Boyner, ‘2016 İlkbahar/Yaz’ sezonunda da yepyeni ve özel markalarını moda severlere ünlü oyuncu Elçin Sangu ile sunacak.

Boyner Büyük Mağazacılık, yeni sezon için ilkbahar ve yaz aylarının ruhuna uygun, dinamik ve renkli sürprizler hazırladı. Güzelliği ve tarzıyla Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen isimlerinin başında gelen ünlü oyuncu Elçin Sangu, Boyner’in yeni reklam yüzü oldu. Tarzı ve eğlenceli kişiliği ile dikkat çeken Sangu, Boyner’in yeni reklam filmi ile ekranlarda boy gösterecek.

 

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında

Türkiye’nin gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy’de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, 2015 Ağustos ayı sonu itibariyle Türkiye’nin 37 ilinde toplam 125 mağaza ile yaklaşık 300.000 metrekare satış alanına ulaştı.

Global mağazacılık anlayışı ile 20 yılı aşkın bir süredir Türkiye’de yeniliklerin öncüsü olan Boyner Büyük Mağazacılık, ‘Gücünü müşteriden alan bir marka olarak daha çok müşterinin hayatına dokunmak’ felsefesi ve ‘koşulsuz müşteri mutluluğu’ ilkesiyle hizmet veriyor. Kadın, erkek ve çocuk giyim, ev, ayakkabı, kozmetik, genç aktif spor kategorilerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturan Boyner Büyük Mağazacılık, sektöre yeni bir boyut katan adımlarla farklı lokasyonlarda, farklı müşterilere benzersiz ayrıcalıklar sunuyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.