Anasayfa / EKO-MODA / EN BEĞENİLEN MARKA YÜZÜ OLDU

EN BEĞENİLEN MARKA YÜZÜ OLDU

 2016 yılında ilk kez bir moda markasının yüzü olarak Koton ile anlaşan ve bir dizi reklam filmi çeken Fahriye Evcen, “ EN BEĞENİLEN MARKA YÜZÜ” oldu.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) Akademetre iş birliğiyle geleneksel olarak gerçekleştirdiği AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları araştırması sonuçlandı. 15 kategorinin birincilerinin ödüllendirildiği törenden Koton, iki ödülle döndü. Koton, üst üste beşinci kez “En Beğenilen ve Tercih Edilen Kadın Giyim Markası Ödülü”nü alırken, Fahriye Evcen ile iş birliğinin sonucunda da bu sene yeni bir kategoride de ödüle layık görüldü. İlk kez bir marka yüzü ile çalışan Koton, yine ilk kez bir moda markasının yüzü olan Fahriye Evcen ile birlikte “En Beğenilen Marka Yüzü” ödülünü evine götürdü.

Ödülü değerlendiren Fahriye Evcen “Kendimi artık global bir markanın yüzünden çok Koton’un bir parçasıymışım gibi hissediyorum. Bu ödülü almamızdaki en büyük etken sanıyorum ki Koton ile aramızda kurduğumuz bağ. Bu işbirliği, benim de ilk kez bir moda markasının yüzü olmam nedeniyle çok heyecan verici oldu.” diye konuştu.

Fahriye Evcen’in desteği ile ‘Moda, Koton’da’ mottosunu müşterilerinin zihninde daha da perçinlediklerini ifade ederek ödülü alan Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz ise “Fahriye Evcen ile birlikte verdiğimiz mesajlarımız müşterilerimiz tarafından heyecan ve ilgiyle kabul gördü. Bu heyecan ve ilgi sayesinde iletişimini yaptığımız jean, triko ve kaban kategorilerinde iki katına ulaşan satış artışları gördük. Ailemize kattıklarından dolayı Fahriye Evcen’e teşekkür ediyorum.’ dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.