Anasayfa / EKO-MODA / EN HARİKA PROJE BABA OLMAKTIR

EN HARİKA PROJE BABA OLMAKTIR

Müthiş bir iş fikri bulmak, yönetici kademesine yükselmek, dünyayı keşfetmek, alanında bir rekor kırmak… Erkeklerin gerçekleştirmek istedikleri pek çok proje vardır. Ancak hayatlarındaki en harika proje baba olmaktır. BABA A.Ş. kurucularının tüm günlerini, her dakikalarını ayırarak, büyük bir tutku, yaratıcılık ve çaba ile hayata geçirdikleri bu büyük proje için aldıkları ödül ise, çocuklarının büyümesini izlemektir. Babalar Gününde keyifli bir hediye ile hatırlanmak da bu ödülün bir parçası…

Dockers® ona hem alışkın olduğu rahatlığı vermek hem de gardırobunu yepyeni tarzlarla güncellemesine yardım etmek anlamına geliyor. Jenerasyonlar ve stiller değişse de, Dockers®’ın modası asla geçmiyor. Dockers® koleksiyonlarındaki gömlek, tişört, pantolon, şort veya cüzdanlardan her biri hem şık hem rahat tarzıyla babalar ve çocuklarının yanında oluyor.

Dockers®’ın streç ve hafif özellikteki inovatif kumaşları babaların sıcaklarda rahat etmesini sağlıyor; farklı kesim, kumaş ve modelleri her tarza ve her ortama uyum sağlıyor. Ani bir iş toplantısı, hafta sonunda keyifli bir aile ziyareti, arkadaşlarla yapılan bir program, özel günler, bayram ve kutlamalara kadar günün ve hayatın farklı anlarında babalar, hediyelerinin keyfini çıkarıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.