Anasayfa / MAGAZİN / EVLİLİK YOLUNDA CİDDİ İLİŞKİ DANIŞMANLIĞI

EVLİLİK YOLUNDA CİDDİ İLİŞKİ DANIŞMANLIĞI

 Şehirli insanın ciddi ilişki oluşturma sürecinde yaşadığı zorluklara etkili ve güvenilir çözüm sunan Commeetment evlilik yolunda ciddi ilişki danışmanlığı yapıyor.

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların evlilik yolunda ciddi ilişki oluşturma sürecinde sıkça yaşadığı zorluk ve belirsizlikleri ortadan kaldırarak, onların hakkettiği kaliteli ilişkiye daha uygun şekilde ulaşmalarını sağlamak amacıyla hizmet vermeye başlayan Commeetment, güvenilir yapısı ve profesyonel kadrosuyla kişiye özel ciddi ilişki danışmanlığı, eşleştirme ve tanıştırma hizmeti sunuyor. Bir online veya internetten tanışma platformu olmayan Commeetment, tüm bu hizmetleri de Maslak’ta yer alan ofisinde yüzyüze görüşmeler aracılığıyla veriyor. Eğer hayatınıza değer katacak o önemli ilişkiyi bulmak için ciddiyseniz, kararlılık göstererek ilk adımı atın ve hemen Commeetment ile iletişime geçin.
Ailenizin ve sosyal çevrenizin özel hayatınızla ilgili soru ve beklentileri sizin de üzerinizde baskı ve stres mi oluşturuyor? Evlilik yolunda ciddi bir adım atmak istiyor fakat nereye gideceğinizi, kime güvenebileceğinizi mi bilemiyorsunuz? Yoğun çalışmanız sebebiyle artık daha az yeni insanla mı tanışmaya başladınız? Tutarlı şekilde hep yanlış insanlarla ilişki yaşıyor ve artık bu kısır döngüyü kırmak mı istiyorsunuz? Yaşadığınız uzun süreli bir ilişki veya boşanma sonrasında yeni bir ilişkiye nasıl başlayacağınızı mı bilemiyorsunuz? İşte, tam da bu tip zorluklara yeni bir açılım getirmek için profesyonel hizmet vermeye başlayan Commeetment ile artık siz de özel ilişkinize ve mutlu geleceğinize emin adımlarla yol alacaksınız.

İngilizce “Come” (Gel) ve “Meet” (Tanış) kelimelerinin bitişik yazılmasıyla oluşan Commeetment; felsefesini söz, taahhüt, bağlılık, adanmışlık, kararlılık, yükümlülük, sorumluluk, sadakat anlamlarına gelen İngilizce “Commitment” kelimesinden alıyor. Bir online platform olmayan, tüm süreçte klinik psikolog, imaj danışmanı gibi uzman danışmanları aracılığıyla, Maslak’ta yer alan ofisinin rahatlığında yüz yüze görüşmelerle offline hizmet veren Commeetment, insanlar arasında gerçekleşecek büyülü kimyanın, doğru eşleşen kişilerin yüz yüze görüşmeleri aracılığıyla oluştuğuna inanıyor.

Commeetment’ta tüm üyeler titizlikle seçiliyor!

Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı üyelikle girilebilen Commeetment, süreç içinde verdiği kişiye özel danışmanlık hizmetleriyle sonuca ulaşmadaki başarı oranını arttırıyor. İster ücretli ister ücretsiz olsun; üye olmak isteyen herkesle yüz yüze en az bir ücretsiz ön görüşme gerçekleştiren Commeetment, tüm üyelerini standart güvenlik kontrolünden geçiriyor ve onlara ilişkiye bağlılık seviyesi ve kişilik özellikleri gibi konularda yol gösterici testler uyguluyor.

Her insanın mutlu bir birliktelik, kaliteli ve uzun bir hayat yaşaması gerektiğini düşünen Commeetment, mutlu bir ilişkinin kuralları olduğunu; zaman, emek ve süreklilik isteyen ciddi bir iş olduğunu bilerek çalışmalarını yürütüyor. Bunun için, üyelerini yakından tanıyıp, süreç içerisinde kişiye özel olarak farklılaştırarak verdiği danışmanlık hizmetleriyle, üyeleri kriterlerine uygun adaylarla, gizlilik ve mahremiyet ilkesini en üst düzeyde sağlayarak buluşturuyor. Verdiği hizmet ile üyelerinin zamanını, enerjisini ve parasını verimli kullanmasına yardımcı da olan Commeetment, yanlış insanlarla çıkılan randevularda yaşanan hayal kırıklıklarına bir son vererek, herkesi kendisine uygun kişiyi bulmaya bir adım daha yaklaştırıyor.

Commeetment Üyelik Çeşitleri

Süresi 1 yıl olan Commeetment Classic Üyeliği, üyelerin yakından detaylı tanındığı, beklentilerinin analiz edildiği ve kriterlerine uygun aday arayışı gerçekleştirerek belirtilen süre içerisinde en az 3 adayla görüşme garantisinin verildiği ücretli üyelik çeşidi. Bu süre içerisinde, sonuca ulaşmada başarı oranını arttırmak için üyelere klinik psikolog ve imaj danışmanı gibi uzmanlar tarafından kişiye özel danışmanlık hizmetleri de veriliyor.

Tamamen ücretsiz olan Commeetment Sign in Üyeliği ise en temel seviyedeki üyelik çeşidi. Classic üyelerin kriterlerine uygun profildeki kişilerin arayışının gerçekleştirildiği bir veritabanı üyeliği olan bu üyelik çeşidinde, üyeler için kendi kriterlerine uygun aktif bir arayış gerçekleştirilmiyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.