Anasayfa / MODA YOLU / FAHRİYE EVCEN FOR KOTON JEANS

FAHRİYE EVCEN FOR KOTON JEANS

 Koton marka yüzü Fahriye Evcen ile iş birliğini yeni bir boyuta taşıyarak, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonunu hayata geçirdi. Fahriye Evcen’in moda dünyasına adım attığı 51 parçadan oluşan koleksiyon “Şimdi Beyaz Jean Moda” sloganıyla moda severlere tanıtıldı.Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz ve dokunuşları ile koleksiyona hayat veren Fahriye Evcen ev sahipliğinde gerçekleşen lansman etkinliğine moda ve tasarım dünyasının önde gelen isimleri yoğun ilgi gösterdi. Evcen’in kendi tarzını yansıttığı tasarımlar, davetlilerin beğenisini topladı.

Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonu Fahriye Evcen’in kendi stilinden izler taşıyan 51 farklı parçadan oluşuyor. Koleksiyonda beyaz rengin hakim olduğu, melek kanatları, püsküller, dikişsiz paçalar, farklı kumaşların bileşimiyle elde edilen kontrast parçalarla süslenen tasarımlar dikkat çekiyor.

Çok heyecanlıyım!

Koleksiyonu değerlendiren Fahriye Evcen, “Moda ve tasarım daima özel ilgi alanım oldu. Koton ile reklam çekimleriyle başlayan iş birliğimiz Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonuna birlikte hayat verme noktasına geldi. Daha önce birlikte çok başarılı üç reklam kampanyasına imza atmıştık. Hem bu koleksiyonun yaratılması sürecinde hem de reklamında rol alarak yeniden Koton ile bir arada olduğum için mutluyum. Benim için çok farklı, heyecan verici bir deneyimdi. ” dedi.

Doğru enerjinin ürünü

Koton Yönetim Kurulu Üyesi ve Eş Başkanı Gülden Yılmaz ise bu özel iş birliğine dair, “Bugüne kadar farklı koleksiyonlarımızda çok özel iş birliklerine imza attık. Fahriye Evcen’in stilini ve zevkini yansıttığı tasarımlar ile yine bir ilke imza atarak, Fahriye Evcen for Koton Jeans koleksiyonunu yarattık. Bu koleksiyon, aramızdaki enerjinin ne kadar doğru bir şekilde aktığının göstergesi aslında. Geçen sezon siyah jean moda dedik, her yerde siyah denim tükendi. Bu kez de ‘şimdi beyaz jean moda’ diyerek koleksiyonumuzu moda severlerin beğenisine sunuyoruz” dedi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.