Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / ‘FAST FASHION’I TÜRKİYE İLE TANIŞTIRAN MARKA

‘FAST FASHION’I TÜRKİYE İLE TANIŞTIRAN MARKA

Amerika menşeli Oleg Cassini‘nin hikayesi 1940’lı yıllara dayanıyor. Modaya olan tutkusunu tasarımcı olan annesinden alan Oleg Cassini, 1940 ve 1950’li yıllarda Hollywood film stüdyolarında tasarımcı olarak çalışmış; Marilyn Monroe, Natalie Wood, Grace Kelly ve Gene Tierney gibi efsanevi Hollywood starlarını giydirdi.
1960 yılında, Jacqueline Kennedy tarafından Beyaz Saray’ın resmi tasarımcısı olarak atanan Oleg Cassini, Amerikan tarihinin en ünlü First Lady’sinin imajını yarattı. Cassini’nin tasarımları çok kısa bir sürede tüm dünya kadınları tarafından takip edilerek dünya modasına yeni bir yön verdi.

Günümüzde Oleg Cassini; Rene Zellweger, Taylor Swift gibi ünlü Hollywood starlarının kırmızı halıda yürürlerken tercih ettikleri bir marka haline geldi.

Oleg Cassini, gelinlik ve abiyede Amerika’nın bir numarası olmakla birlikte tasarımları tüm dünyada bulunabilmekte. Oleg Cassini’nin misyonu, her zevke hitap eden modern ve klasik tasarımları yüksek kalite, uygun fiyat ve en iyi servisle sunarak her müşterisinin hayalini gerçeğe dönüştürme.

Oleg Cassini tasarımları ABD’de geniş ve konusunda uzman bir tasarımcı kadrosu tarafından geliştirilerek, hazırlanan koleksiyon tüm dünyanın beğenisine sunulmakta.

Dünyanın en büyük gelinlik üreticisi olarak Oleg Cassini müşterilerine en iyi tasarım ve kaliteyi uygun fiyatlar ile sunmakta.

Oleg Cassini, mağazalarında bulunan uzman terzi kadrosu ile gelinlik ve abiyeler üzerinde müşterilerinin isteği doğrultusunda tadilatlar yapabilmekte.

Oleg Cassini’nin 32 ile 50 arasında geniş bir beden skalası bulunuyor.

Oleg Cassini, Türkiye’de “Fast Fashion” terimini gelinlik ve gece elbisesinde yaşatan ilk markadır.

Abiye, nişan elbisesi, gece elbisesi, kokteyl elbisesi, mezuniyet ve anne kıyafetleri olarak adlandırılan farklı amaca hitap eden modeller de Oleg Cassini mağazalarında bulunabilmekte.

Oleg Cassini mağazaları gelinlikten duvağa, saç aksesuarından ayakkabıya kadar bir gelinin ihtiyaç duyabileceği her türlü ürünü müşterisine sunmakta.

Oleg Cassini’de sabit modeller ve sezonluk ürünler olmak üzere toplam 150 adet gelinlik, 250 adet de abiye modeli bulunmakta. Ayrıca Oleg Cassini olarak her yıl gelin adaylarının beğenisine 4 ayrı koleksiyon sunulmakta.

 

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir