Anasayfa / MAGAZİN / GIGI HADID SONBAHAR 2017 TOMMYXGIGI

GIGI HADID SONBAHAR 2017 TOMMYXGIGI

 Ünlü süper model Gigi Hadid, Sonbahar 2017 ‘TommyXGigi’ ortak koleksiyonunu ve farklı şehirlerdeki farklı stillerini kutlayan global #TogetherTour kapsamında Barselona’yı ziyaret etti. Gigi Hadid, bu turla dünyayı dolaşarak markanın hayranlarının ve influencer’ların Sonbahar 2017 TommyXGigi koleksiyonuna kattıkları yerel yorumları görme imkanı buluyor.

TOMMY HILFIGER Passeig de Gràcia mağazasını ziyaret eden Gigi Hadid, en yeni koleksiyonunu şahsen sundu. Hadid, yerel hayranlarının yanı sıra favori ilham kaynaklarını paylaşan ve TommyXGigi koleksiyonunu Barselona tarzıyla yorumlayan Gigi Vives, Andrea Belver, Belen Hostalet, Alejandro Lillo veAretha la Galleta gibi influencer’lar ile bir araya geldi.

Gigi Hadid: Sonbahar 2017 TommyxGigi koleksiyonundan yüksek yakalı kısa kazak ve yün karışımı skinny fit pantolon.

Sosyal medyadaki müşteriler favori rock-and-roll şarkılarından ilham alan kısa bir video yüklemeye veya Gigi ile hayallerindeki tanışmayı paylaşmaya ve sonuçta Gigi Vives’in canlı DJ setiyle yer aldığı mağaza etkinliğine katılma şansı kazanmaya davet edildiler.

Kadın spor giyimi, ayakkabılar, saat ve gözlük dahil aksesuarlardan oluşan Sonbahar 2017 TommyXGigi koleksiyonundaki tasarımlar, Gigi ve Tommy’nin paylaştığı müzik sevgisini kutlarken markanın rock-and-roll geçmişini ziyaret ederek kural tanımayan bir yaklaşımı feminen bir yorumla harmanlıyor.

Çeşitli şehirlere uğrayacak Sonbahar 2017 #TogetherTour, Kopenhag’da başladı ve Gigi Hadid’in ikinci durağı Barselona oldu. #TogetherTour ile TommyXGigi kapsül koleksiyonlarını dünya çapında tanıtmaya devam eden Gigi Hadid şimdiye kadar New York, Berlin, Dubai, Tokyo ve Amsterdam dahil pek çok şehri ziyaret etti

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.