Anasayfa / MODA YOLU / HADİJE’NİN YENİ DURAĞI CEZAYİR

HADİJE’NİN YENİ DURAĞI CEZAYİR

 Hadije markasının kurucusu Hatice Aydeniz,’ Cezayir pazarına iddialı bir giriş için tüm hazırlıklara başladıklarını ve organizasyonlarının bir çok ülkede arka arkaya devam edeceğini söyledi.

Cezayir’den sonra Dubai, Kuwait, Beyrut, Fas, Tunus, Katar, Riyad, Rusya , Bakü, Gürcistan gibi ülkelerde de büyük organizasyonlar planlandığını belirten başarılı iş kadını Hatice Aydeniz, dünya tasarımlarının birleştirici ve merkez noktası olmayı hedefliyoruz dedi .

Ülkenin önde gelen ailelerine Hadije Exclusive organizasyonu özel defilelerle tanıtım yapacak ve Turkish deluxe shop’la 5 yıldızlı Aurissa Oteli’nde firmaların sıcak satış yapıp kendi tanıtımlarını yapabilmeleri icin halka açık bir etkinlik düzenleyecek. Ünlü tasarımcıların defileleri The Museum Of Modern Arts Of  Algiers(Mama)’da 2 seans halinde düzenlenecek. 25 şubat 2017 tarihinde yapılacak bu etkinliğe 200 firmayla gitmeyi hedefleyen Hatice Aydeniz yurtdışında markalaşma sürecini yürütürken ihracatta katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Güçlü bir ekiple hazırlıkların başladığı organizasyonda ünlü tasarımcıların defileleri başarılı koreograf Asil Çağıl tarafından yapılacak ve tek Türk olarak ünlü manken Tuğçe Sarıkaya podyuma çıkacak.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.