WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_0.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfBlocks7`

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_8.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_options`

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_2.MYI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format', 'gn-genre') AND tr.object_id IN (9009) ORDER BY t.name ASC

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_2.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfLeechers`

HAZIRGİYİMCİLER ONLİNE PAZARLAMAYA AĞIRLIK VERECEK | Modatava

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_1.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`

MODA BANDI

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_3.MYI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.*, tr.object_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category', 'post_tag', 'post_format', 'gn-genre') AND tr.object_id IN (16326, 16329, 16366, 16394, 16397, 16412, 16417, 16422, 16427, 16433) ORDER BY t.name ASC

Anasayfa / Notice: Undefined offset: 0 in /home/mdatava/domains/modatava.com/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61 HAZIRGİYİMCİLER ONLİNE PAZARLAMAYA AĞIRLIK VERECEK

HAZIRGİYİMCİLER ONLİNE PAZARLAMAYA AĞIRLIK VERECEK

 Türkiye’nin istihdam ve ihracatında lokomotif sektörlerin başında gelen Hazırgiyim sektörü, son dönemde ihracatındaki durgunluğu aşmak ve ihracatta tekrar artışa geçmek için önümüzdeki süreçte online pazarlamaya ağırlık verecek.
Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kızılgüneşler, Ege İhracatçı Birlikleri bünyesinde en fazla ihracat yapan, en çok eğitim düzenleyen, en aktif birlik olmalarına karşın ihracatta son dönemde bir durgunluk yaşadıklarını bu durgunluğu aşmak için önümüzdeki süreçte pazarlama atağı başlatacaklarını söyledi.
Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin 2016 yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan EHKİB Başkanı Kızılgüneşler, “2017 yılının ilk çeyreğinde ihracatımızı arttıramadık. 2017 yılının geride kalan diliminde daha yoğun çalışarak ihracatımızı arttırarak yaptığımız başarılı çalışmaları taçlandırmalıyız. 2018 yılı Nisan ayına kadar pazarlama kanalına ağırlık vereceğiz. 5 Mayıs 2017 tarihinde EİB Moda Tasarım Yarışmamızın finalini yapacağız. Ege İhracatçı Birlikleri aplikasyonunu yazıyoruz. Kısa sürede hayata geçecek, üyelerimizle daha yoğun iletişimde olacağız, Avrupalı müşterilerle buluşacağı bir B2b marketing portalı ile görüşmelerimiz sürüyor yakında üyelerimizin buralardan avantajlı şekilde hizmet almasını sağlayacağız.” şeklinde konuştu.

Rakiplerimiz merdivenleri çıktı biz yerimizde saydık
Türkiye’nin önemli seçimleri arka arkaya yaşadığına dikkati çeken Kızılgüneşler şöyle devam etti; “Artık ekonominin konuşulduğu, yapısal reformların hayata geçtiği bir döneme girilmesini istiyoruz. Rakiplerimizin merdivenleri çıkarken biz yerimizde saydık. Artık merdivenleri 3’er, 5’er çıkmalıyız.”
Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin 2016 yılı Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı’nda, 2017 yılı bütçesi 4 milyon 790 bin TL olarak benimsenirken, 2017 yılı iş programı da kabul edildi.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WordPress veritabanı hatası: [Can't create/write to file '/tmp/#sql_49d2_4.MYI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_wfHits`