Anasayfa / MODA YOLU / HER ZAFER İÇİN…

HER ZAFER İÇİN…

 İsveç Olimpiyat ekibinin önerilerinden yararlanılarak hazırlanan H&M spor koleksiyonu “For Every Victory” (Her Zafer için) mottosuyla piyasada. Koleksiyon, 21 Temmuz’da mağazalarda satışa sunulacak.

H&M Tasarım ve Kreatif Direktörü Pernilla Wohlfahrt, “Bu koleksiyon mükemmel bir stile sahip performans ürünlerinden oluşuyor. İsveç Olimpiyat ekibinin önerileri, koleksiyonu yaratma sürecinde son derece değerli oldu. Sonuçta ortaya, herkesin giyebileceği modaya uygun ve teknik spor giysiler çıktı” diyor.

For Every Victory koleksiyonunu performans tişörtlerine, koşu şortlarına ve taytlarına ve ayrıca kadınlar için spor sütyenlere odaklanıyor. Hızlı kuruyan ve hava alan malzemeler performansı optimize etmeye yardımcı olurken, geri dönüştürülmüş polyester malzemeler yüksek performans spor giysilerinin hem doğa dostu hem de daha sürdürülebilir olabileceğini kanıtlıyor. Koleksiyon ne modadan ne de performanstan ödün vermiyor.

For Every Victory kampanyası, insanların yaşantısını dönüştürmede sporun ve kendine inanmanın gücünü gösteriyor. Kampanyada yer alanlar arasında Olimpiyat dekatlon altın madalyasına sahip ve gerçek kimliği için mücadele vermiş Caitlyn Jenner, Down sendromunun ilerleyişini engellemesine izin vermeyen jimnastikçi Chelsea Werner, köpekbalığı saldırısında bacağını kaybetmesine rağmen sörf yapmaya devam eden Mike Coots ve hayallerini gerçekleştirmek için önyargılara karşı savaşan boksör Namibia Flores yer alıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.