Anasayfa / MANŞET / HERKES İÇİN IZIPIZI

HERKES İÇİN IZIPIZI

 Paris’in ikonik gözlük markası Izipizi, her yaştan insana farklı ihtiyaçlara yönelik güneş gözlükleri, bebek, çocuk ve yetişkin gözlükleri, ekran gözlükleri ve kayak gözlükleri ile hem şık hem fonksiyonel seçenekler sunuyor. Izipizi gözlükler, Türkiye’yi dünya trendleri ile tanıştırmada deneyimli Pop Corner’da ve Vakkorama’da satışa sunuluyor.

Izipizi kurulduğu 2010 yılından bu yana, tüm yaş gruplarında ve yaşamın her anında kullanım için kendini yenilemeye devam ediyor. Kullanıldıkları her yerde en çok unutulan objelerin başında gelmesinden yola çıkarak Izipizi gözlükler, bulundukları her ortamda kolayca fark edilmelerini sağlayan rengarenk tasarımlarıyla fark yaratıyor.

İlkbahar Yaz 2018 koleksiyonu
Izipizi İlkbahar Yaz 2018 koleksiyonu Rock Garden Limited Edition; spontane, doğal ve mineral güzellik kavramını benimseyen çöl bahçelerinden esinleniyor. Gri mermer, pembe granit, mavi ve beyaz kil renklerindeki Sun serisi % 100 UV3 uyumlu renkli lenslerle görüşünüze konfor sağlıyor. 7 eğlenceli rengi ile Sun serisi güneş gözlükleri, ultra hafif ve katlanabilir özelliği ile yanında ayırmak istemeyenlere taşıma kolaylığı sunuyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

O DA ARTIK BİR MELEK

Karşınızda yepyeni bir melek! Her modelin hayali olan; eğlenceli, seksi ve sofistike bir dünyanın kapılarını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir