Anasayfa / EKO-MODA / İNCİ DERİ’DEN ‘ALTIN ÜRÜNLER KAMPANYASI’

İNCİ DERİ’DEN ‘ALTIN ÜRÜNLER KAMPANYASI’

İnci Deri, ‘2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nundan seçili birbirinden özel modellerini Altın Ürünler Kampanyası’nın %50 + %30oranınındaki indirimiyle moda tutkunlarına sunuyor.

Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırlanan ve günümüz kadın ile erkeğinin değişen yaşamlarıyla farklılaşan moda beklentilerini karşılayan İnci Deri 2015-2016 Sonbahar-Kış koleksiyonu, sürpriz avantajlar ile moda severlerin beğenisine sunuluyor.

İnci’nin, şehir ve sokakların dinamizminden ilham alınarak, Boyhood, Up&High, DayDream, Design Studio, Celebration, Travel ve Basics olmak üzere ‘7 farklı grupta’ hazırlanan koleksiyonundan seçili ürünlerde, Altın Ürünler Kampanyası kapsamında,%50’ye ek olarak %30 oranındaki müthiş indirimler uygulanacak.

İnci mağazalarında 19 Kasım Perşembe günü itibariyle başlayacak Altın Ürünler Kampanyası ile bu sezonun en özel tasarım ve trendlerine sahip modeller, herkesin yüzünü güldürecek fiyatlarla gardroplardaki yerlerini alacak.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SAINTE PULCHERIE FRANSIZ LİSESİ & CACHAREL TASARIM YARIŞMASI

Sainte Pulchérie Fransız Lisesi ve Cacharel’in gençlerdeki özgün yaratıcılığı beslemek amacıyla düzenlediği tasarım yarışması kapsamında …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir