Anasayfa / MANŞET / İSTANBUL’DAN İLHAM ALAN MÜCEVHERLER

İSTANBUL’DAN İLHAM ALAN MÜCEVHERLER

 Kiswah Jewellery, kültürel değerlerimizi incelikli tasarım ve mücevher zanaatkarlığı ile bir araya getirmeye devam ediyor. Güçlü imparatorlukların sanatsal değerlerini yansıtan Classics Collection’ın alt koleksiyonu olan Istanbul Collection ile şehrin büyüleyici yüzünü mücevhere dönüştürüyor.

Tasarımlarında ud ağacı gibi özgün materyaller kullanan Kiswah Jewellery, mücevher zanaatkarlığını minyatür sanatı ile buluşturuyor. Ud ağacı üzerine işlenmiş İstanbul minyatürü, şehrin ruhunu yansıtan bir mücevher olarak koleksiyonda yer alıyor. Kiswah, Boğaz’ın hayranlık uyandırıcı görüntüsünü işlediği altın ile tasarlanmış mücevheri, mavi firuze taşı ile tamamlıyor.

 Kiswah Jewellery, Istanbul Dream adını verdiği kolye ile altın ve gümüş işçiliğinin eşsiz bir örneğini sunuyor. Martı, lale, tarihi mimari yapılar gibi şehrin özünün bir parçası olan detayları incelikle işlediği tasarımı, değerli taşlarla süslüyor.

Medeniyetin heyecan verici kültürel değerlerini ölümsüzleştirme misyonuna sahip Kiswah Jewellery, Istanbul Collection aracılığıyla yüzyıllar boyunca insanları büyülemiş İstanbul’a duyulan hayranlıktan ilham alıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.