Anasayfa / MAGAZİN / İŞTE MISS TURKEY WORLD

İŞTE MISS TURKEY WORLD

 Miss Turkey 2016 finalistleri, Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta belirlendi.Miss World”, “Miss Universe”, “Miss Supranational”, “Miss International”, “Miss Earth”, “Asya Pasifik”, “Mr. World” gibi onlarca yarışmanın 1980 yılından bu yana Türkiye lisans sahibi olan organizasyon, bu yıl Antalya Belekteki Regnum Carya Golf & SPA Resort’ta gerçekleşti. Miss Turkey’de boy gösteren 20 güzelin Regnum Caryadaki 9 günlük kampı ve final gecesi, anı anına sosyal medyada yayınlandı.

Regnum Carya Golf & Spa Resort’ta 9 günlük kamp boyunca unutulmaz anlar yaşayan güzeller, spor salonunda form tutarken, adventure park’ta eğlenceli aktivitelerle dostluklarını pekiştirdi.

24 milyon kişi izledi

Güzellerin, 19-29 Eylül tarihleri arasındaki kamp süreci Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat ve Periscope üzerinden eş zamanlı olarak 24 Milyon kişi tarafından takip edilirken; final gecesi yine sosyal medya mecralarından canlı olarak yayınlandı.Sahne şovları, dekoru ve ışığıyla görsel bir şölene dönüşen final gecesi, plajın hemen önünde yer alan otelin açık etkinlik alanında, dalga sesleri eşliğinde ve Antalya’nın ılık havasında gerçekleştirildi. Gecenin sunuculuğunu Çağıl Özge Özkul üstlendi.

Miss Turkey 2016’da dereceye giren Buse İskenderoğlu ülkemizi Miss Turkey World (Dünya Güzellik Yarışması), Tansu Sıla Çakır Miss Turkey Universe (Kainat Güzellik Yarışması), Damla Figan MissTurkey Supranational, Dilara Kurşun ise ülkemizi Miss Turkey International Yarışmasında temsil edecek.

 MISS TURKEY WORLD
BUSE İSKENDEROĞLU
19
YALOVA
1.81
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİ. AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ, HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK 1. SINIF ÖĞRENCİSİ

 MISS TURKEY UNIVERSE

TANSU SILA ÇAKIR
21

İSTANBUL

1.72

BİLGİ ÜNİ. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ, BESLENME VE DİYETETİK, 3. SINIF ÖĞRENCİSİ. PSİKOLOJİ YAN DAL

 MISS TURKEY SUPRANATIONAL
DAMLA FİGAN 21
ERZİNCAN
1.70
HACETTEPE ÜNİ. EDEBİYAT FAKÜLTESİ, AMERİKAN KÜLTÜR VE EDEBİYATI, 4. SINIF ÖĞRENCİSİ

MISS TURKEY INTERNATIONAL

DİLARA KURŞUN
20
İSTANBUL
1.76
BİLGİ ÜNİ. İLETİŞİM FAKÜLTESİ, REKLAMCILIK VE PAZARLAMA, HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİSİ

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.