Anasayfa / MODA YOLU / İTALYA’DAN MODA ÖDÜLÜ

İTALYA’DAN MODA ÖDÜLÜ

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sahne kostümlerini hazırlayan  Genç modacı Emre Erdemoğlu‘na büyük ödül.  Son koleksiyonu ile Berlin Fashion Week’te iyi bir çıkış yakalayan başarılı tasarımcı İtalyanlar’ın dikkatini çekerek, “En Yaratıcı Koleksiyon” ödülünü aldı.
Ege İhracatçı Birlikleri tarafından 2006 yılında düzenlenen “EİB IV. Moda Tasarım Yarışması”ndan aldığı ödülle yıldızı parlayan ünlü modacı Emre Erdemoğlu’na İtalya’dan ikinci kez ödül geldi. Türk modasını dünya genelinde başarıyla temsil eden Ünlü Modacı Emre Erdemoğlu, daha önce de İtalya’da “Camera Nazionale Della Moda İtaliana”dan “Most Creative Collection” özel ödül almış ve dünyanın en iyi altı tasarımcısı arasına adını yazdırmıştı.
Erdemoğlu, Vogue İtalya ile iş birliği yaparak Floransa’da özel bir lansman ile deri koleksiyonunu tanıtmıştı.

Ünlü sanatçıların sahne kostümlerini hazırlıyor

 Yeni bir koleksiyon hazırlığı içerisinde olan Ünlü Modacı Emre Erdemoğlu , koleksiyonunu haziran ayında Milano’da sunacak. Türkiye’nin önde gelen sanatçılarına hazırladığı sahne kostümleriyle de büyük beğeni toplayan başarılı modacı Emre Erdemoğlu, Murat Boz, Kenan Doğulu, Gökhan Türkmen, Mabel Matiz, Mehmet Erdem, Ferhat Göçer, Soner Sarıkabadayı, Murat Dalkılıç, Keremcem, Fatih Ürek, Fettah Can, Simge Sağın, Yonca Lodi, Zeynep Casalini gibi isimlerle çalışıyor.

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.