Anasayfa / MANŞET / İTALYAN İŞİ

İTALYAN İŞİ

 Jamie Oliver ve Gennaro Contaldo’nun İtalyan ninelerden öğrendikleri geleneksel lezzetlerle “Jamie ile İtalyan İşi”, 28 Ekim’den 16 Aralık’a kadar her pazar saat 20.00’de sadece 24Kitchen ekranlarında.

Ünlü İngiliz şef Jamie Oliver, yemek kitabı “İtalyan İşi”nin izinde İtalyan ninelerin mutfaklarında bir yolculuğa çıkıyor. Jamie Oliver yanına aynı zamanda mentoru olan ünlü İtalyan şef Gennaro Contaldo’yu alıyor ve 90 yaşındaki “nonna”ların savaşlar, ekonomik buhranlar gibi zorlu dönemlerden miras kalan tariflerini keşfediyor. İki yılı aşkın süre boyunca İtalya’nın farklı bölgelerini gezen ikili, zengin ya da fakir herkesin hiçbir şeyi israf etmeden hazırladığı birbirinden lezzetli yemekleri 24Kitchen ekranlarına taşıyor.“Jamie ile İtalyan İşi”, 28 Ekim’den 16 Aralık’a kadar her pazar saat 20.00’de sadece 24Kitchen ekranlarına geliyor.

 Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.