Anasayfa / MODA YOLU / İYİMSER BİR İLKBAHAR YAZ KAÇAMAĞI

İYİMSER BİR İLKBAHAR YAZ KAÇAMAĞI

Koton, 2016 İlkbahar-Yaz sezonu için güçlü bir koleksiyon hazırladı. ’An Optimist Spring Escape’ teması ile kumaş seçimlerinden kalıp çalışmalarına kadar özenle hazırlanan Koton 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu bir lansman ile tanıtıldı. Lansmanın ev sahipliğini Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve markanın son dönemdeki en önemli global transferlerinden Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk yaptı.

Lansmanda konuşan Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz “ 2015 yılı itibarıyla büyük bir değişim ve dönüşüm içine girdik. Önümüzdeki dönemler için hedefimiz; global moda markası olmak. 2016 yılında, ilk defa yurt dışında açacağımız mağaza sayısı, yurt içinde açacağımız mağaza sayısından fazla olacak. 2015 yılını, 159’u yurt dışında olmak üzere toplam 434 mağaza ile kapattık. Bu yıl da açmayı hedeflediğimiz 91 mağazanın 51’i yurt dışında olacak.” dedi.

PARİS’TE MAĞAZA AÇACAĞIZ

Yılmaz “Bu yıl aynı zamanda modanın kalbi olan Paris’te ilk mağazamızı açacağız. Paris’ten sonra ise sırada Belarus ve Fas, daha sonrasında ise Almanya ve İngiltere olacak. Kendi coğrafyamızda başladığımız bu yolculuğu artık bambaşka bir boyuta taşıyacağız ve Türkiye’nin ilk global moda markası olacağız. Organizasyon yapımız, kadromuz ve tasarımlarımızla artık dünya markası olmaya hazırız.” diye konuştu.

İYİMSER BİR İLKBAHAR YAZ KAÇAMAĞI

2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu hakkında bilgi veren Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk ise “ 2016 İlkbahar-Yaz sezonu için, Koton bünyesinde çok özel koleksiyonlar hazırladık ve moda dünyasında ‘İyimser bir İlkbahar-Yaz kaçamağı’ yapmaya hazırız. Bu sezon enerjik, sıcacık ve stil dolu tasarımlar ile tüm moda severleri buluşturacağız” dedi.

ÖZGÜR İYİMSER VE ROMANTİK

Koton 2016 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu, bu sezon son derece özgür, iyimser ve romantik. İddialı şehir kadınını hayal ederek hazırlanan tasarımlar, iyimser bir ilkbahar-yaz kaçamağı sunuyor.

 

DILEK HANİF FOR KOTON 

Moda dünyasının güçlü ismi Dilek Hanif’in en özel tasarımları Dilek Hanif for Koton Koleksiyonu altında 2016 İlkbahar-Yaz sezonunda da moda tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Dilek Hanif’in zarif çizgisini taşıyan tasarımlar, yeni sezonda da iddiasını koruyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.