Anasayfa / TAK TAKIŞTIR / JİVAL MAGAZİN’E KAPAK OLDU

JİVAL MAGAZİN’E KAPAK OLDU

 Jival’in, koleksiyonlarını tanıtmak ve sektöre ilişkin bilgiler vermek amacıyla kendi bünyesinde hazırladığı Jival Magazin, 14’üncü sayısıyla yeniden takı severler ile buluştu. Gençoğlu Grup bünyesinde yer alan kuyumculuk sektörünün parlayan yıldızı Jival’in yayınladığı “Jival Magazin”in 2016 yılı sayısında ünlü manken Özge Ulusoy, kendi seçtiği koleksiyonlarla kameralara poz verdi.

Jival Magazin’in 2016 yılı sayısı

Özge Ulusoy’un yanı sıra profesyonel mankenlerin birbirinden güzel Jival koleksiyonlarını sergilediği dergide, Jival’in her yaşa ve zevke uygun ürünlerini bulmak mümkün. Dergide ayrıca Gençoğlu Grup şirketlerinden Mioro ve Jival’in yeni koleksiyonuna ve grubun gerçekleştirdiği Starcity Outlet Center yatırımına da yer verildi.

Özge Ulusoy ve Türkiye’nin ünlü tasarımcıları Raisa&Vanessa’nın keyifli röportajlarıyla renklenen Jival Magazin, Türkiye genelindeki yaklaşık 800 Jival satış noktasında takı seven tüketicilerle buluşuyor.

Takı hediye etmeyi severim

Jival Magazin’e özel hayatından güzellik sırlarına dair samimi açıklamalarda bulunan ünlü manken Özge Ulusoy, mücevherleri, renkli takıları ve aksesuarları sevdiğini belirtirken “Annemin hatırası olan bir kolyem var. Çok uzun zamandır boynumda ve neredeyse hiç çıkartmam” dedi. “Aşkın gücüne inanırım. Bence bir ilişkide en önemli unsurun saygı olduğunu düşünüyorum” diyen Ulusoy; ailesine, arkadaşlarına ve kendisine de vakit ayırmaktan hoşlandığını söyledi.

 Ulusoy, “Koltukta uzanıp kitap okumak, annemle kahve içmek, arkadaşlarımla muhabbet etmek kendime ayırdığım zamanların vazgeçilmezi…” dedi. Sevdiklerine hediye almanın kendisi için büyük bir keyif olduğunu söyleyen Ulusoy, “Sevdiklerime hediye alırken öncelikle tarzlarına hareket ederim. Aksesuar ve takı birçok insanda olduğu gibi benim de en sevdiğim hediyeler arasındadır” diye konuştu.

Formunu korumak için profesyonellerden yardım aldığını anlatan Ulusoy, “Danışmanlık aldığım bir yaşam koçum ve spor eğitmenim var. Onların bana hazırladıkları beslenme ve spor programına göre ilerliyorum. Karbonhidrattan uzak bir yaşam biçimim var yiyerek zayıf kalabilenlerden değilim maalesef…” dedi.

 

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Özgür, Cesur ve Şık Kadınlar İçin

Şehirli gençlerin favori saat markalarından Armani Exchange, gümüşün asaletini ve kırmızının zarafetini bir araya getirdiği …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.