Anasayfa / EKO-MODA / KORAY MALHAN’IN İMZASIYLA 2016 EV MODASI

KORAY MALHAN’IN İMZASIYLA 2016 EV MODASI

Koray Malhan‘ın tasarladığı Koleksiyon 2016 Ev Serisi tanıtıldı. Koleksiyon Mobilya’nın aynı zamanda marka ve tasarım direktörü olan Malhan, “İçinde sana ait bir ses var” vurgusuyla tasarımlarında evrensel çağrışımları kişiselleştirmeye çabalıyor.

Marka ve Tasarım Direktörü Koray Malhan; “ Bize ev kavramını çağrıştıran evrensel sesler olabileceği gibi her evin, her yuvanın kendine has sesleri, tonları olduğuna inanıyoruz. Bireylerin içinde sıkışıp kaldığı yaşam ritüellerinde olanın tersine; dünyada artık üretim alanlarımız, bize ilham veren evlerimiz. Biz de evi ve evdeki biricik anları, kelimelerle değil de gerçek ve her duyuyla hissedilebilen deneyimlerle anlatan yaşam alanları yaratacak tasarımlar çalıştık” diyor.

Evin her alanında bir Koleksiyon

Koleksiyon 2016 Ev Serisi’de Antigone Büfe/Komodin/Şifonyer, Gioia Yatak, Tube Büfe/TV Ünitesi, Mito Yatak, Amos Yatak, Hugo Masa, Oscar Kanepe, Terna Yan/Orta Sehpa, Ray Yan Sehpa/Orta Sehpa/Zigon Sehpa, Ray TV Ünitesi, Altana Kanepe, Sole Koltuk ve Vis Asma Raf bulunuyor..

Antigone büfe/komodin/şifonyer: Antigone serisi yatak ve yemek odaları başta olmak üzere ofis kullanımına da uyum gösterebilen büfe, şifonyer, komodin ve TV ünitesinin meydana getirdiği bir ürün ailesi. Yalın hatları ve değişebilen kapak renkleriyle alternatifler sunan Antigone ailesi farklı stillere ve dokulara uyum sağlayabilen zamansız çizgileriyle dikkat çekiyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GAP’TEN % 50 KIŞ İNDİRİMİ

Gap, yeni yılda ikonik parçalarla dolu yepyeni bir gardırop isteyenleri %50’ye varan indirim ile karşılıyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir