Anasayfa / MANŞET / KOTON KAPSÜL KOLEKSİYONU

KOTON KAPSÜL KOLEKSİYONU

 Koton’un 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonu için hazırladığı yeni kapsül koleksiyonlar, modern kadının şehir hayatına hızlı dönüşünü simgeliyor. Her farklı tarz için bir kapsül koleksiyon sunan Koton, sezonda seçkin kumaşlar ve göz alıcı renkler ile de dikkat çekiyor. Her kapsülün farklı bir tarzı simgelediği koleksiyonlar; Feminine Tailoring, Nomadic ve Tapestry temaları altında sezona sunuluyor.

Feminine Tailoring koleksiyonu, suiting gibi erkekler için tasarlanan takım elbise kumaşlarının oluşturduğu maskülen detayları feminenleştiriyor. Ekose ve pinstripe desenlerinin ağırlıkta olduğu koleksiyon, şehir hayatına hızlı dönüş yapan kadınların radarına giriyor. Formal tarzların okula ve işe dönüş döneminde sıklıkla tercih edeceği tasarımları kapsayan koleksiyonda; kırmızı, beyaz, siyah ve gri renkler ağırlık gösteriyor. Koleksiyonda ekose ceket ve gömlekler de ön plana çıkıyor.

İç içe geçmiş desenlerin, haki ile kombinlenmiş nakışların ön planda olduğu Nomadic Koleksiyonu, hem modern hem de bohem stilleri bir araya getirmeyi sevenleri hedef alıyor. Hareketli yaşam tarzını benimseyenlerin rahatlıkla kullanabileceği koleksiyonda bohem elbiseler, nakışlı kimonolar, haki pantolonlar ve parkalar bulunuyor.

Sezona tarz ve model zenginliği sunan Koton 2017-2018 Sonbahar-Kış Kapsül Koleksiyonları, tüm Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor. Koton’a ayrıca Kent Meydanı AVM Meydan Çarşı ve -1 Çarşı Katı’nda bulunan mağazasında ulaşabilirsiniz.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama

Machka Zarafetiyle Yeni Yılın İlk Günlerine Işıltılı Bir Karşılama Feminen görünümü kusursuz el işçiliği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.