Anasayfa / MODA YOLU / KOTON’DA COUNTRY RUHU

KOTON’DA COUNTRY RUHU

 Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonu için de iddialı bir koleksiyon sunuyor. Zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra kullanılan detaylar ile dikkat çeken bir stil vadeden Koton 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, Swissotel’de gerçekleştirilen bir lansman ile tanıtıldı.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz yaptığı konuşmada, Koton’un 2015 yılında hedeflediği ve ilk adımlarını attığı globalleşme yolunda emin adımlarla ilerlediğini söyledi. Yılmaz “2023 yılında 5 kıtada, en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olma hedefimizden hareketle, yakın zamanda Almanya ve hemen ardından da İngiltere’de yeni mağazalar açacağız. Bulunmadığımız coğrafyalara girmek bizim için son derece önemli. Tüm dünyanın Koton’un koleksiyonları ile tanışması ise en büyük hayalimiz.” dedi

Koton Tasarım Direktörü Isham Sardouk ise “Bu sezon country boho teması ile hazırladığımız sanatın ve doğanın izlerini taşıyan koleksiyonumuz ile faaliyet gösterdiğimiz 25 ülkede görkemli bir kış hikayesi yazacağız. Ayrıca tasarımlarda, zengin kumaş seçimlerinin yanı sıra renk, baskı detayları, birbirinden özenli desen tercihleri ile farklı stillere hitap ediyoruz. Günün her anına uygun görkemli siluetler oluşturarak bambaşka atmosferler yarattığımıza inanıyoruz.” dedi.

Koton kadınına yepyeni bir country ruhu

Koton, 2016-2017 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu, bu sezon kadınları büyük şehrin atmosferinden uzaklaştırıyor ve yepyeni bir country ruhu vadediyor. Sanki içinde biraz yaşanmış ve esnetilmiş hissi veren hafif buruşuk kumaşlar, sonbahar sezonuna mükemmel bir başlangıcı yansıtıyor, dokuya ve rahat kumaşlara dönüşü müjdeliyor. Örme ve dokuma parçaları gibi yeni kombinasyonların görücüye çıktığı koleksiyonda kışa özgü çiçek baskılar ve tüvit desenler harmanlanıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.