Anasayfa / MODA YOLU / KYLIE JENNER’IN ANTRENMAN TERCİHİ PUMA FIERCE

KYLIE JENNER’IN ANTRENMAN TERCİHİ PUMA FIERCE

PUMA, yeni antrenman ayakkabısı Fierce’ı, Kylie Jenner ile duyurmaya hazırlanıyor. Fierce, yenilikçi teknolojisi ve dikkat çekici tasarımı ile antrenmanları üst seviyeye yükseltecek.

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA’nın yeni modeli Fierce’ın tanıtım kampanyasında PUMA temsilcilerinin yanı sıra, ünlü stil ikonu ve girişimci Kylie Jenner da yer alacak. PUMA Fierce, yenilikçi teknoloji ile üretilen hafif bir antrenman ayakkabısı olması yönüyle dikkat çekiyor. Aynı zamanda sokak stiline de şıklık katacak olan Fierce, tasarımı ile tarzınıza yeni bir soluk getirecek.

Yarım bot görünümü ile sıra dışı bir tasarıma sahip olan PUMA Fierce; teknik katmanları, destekleyici, esnek ve oluklu orta tabanı, bağcıksız teknolojisi ile hızlı ve dinamik bir şekilde çok yönlü hareket etmenizi sağlıyor.

PUMA Fierce, antrenman seanslarınız ile birlikte stilinizi de üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. PUMA Fierce, dünya genelinde başlatacağı kampanya çerçevesinde, tüketicilerin Fierce modelini nasıl kombinlediklerini ve Kylie gibi kadınlardan nasıl ilham aldıklarını gösterecekleri bir programın da dâhil olduğu birçok sosyal içeriğe sahip olacak. Sporda veya dışarıda, en vahşi görünüşlerini #FOREVERFIERCE hashtag’i ile paylaşan kullanıcılar PUMA’nın sosyal medya hesaplarında yer alacak.

PUMA Global Marka ve Pazarlama Müdürü Adam Petrick konu ile ilgili, “PUMA olarak, kadınların spor ve moda sektöründeki baskın rolüne odaklanarak onları desteklemeye büyük önem veriyoruz. Lauren Dukoff’un fotoğrafladığı Fierce kampanyasıyla, kadınların antrenmanlarını desteklemek için onlarla son taktikleri ve yenilikleri paylaşacağız. Kylie Jenner kadınlar için, moda ve fitness’ın genç ve parlak geleceğini temsil ediyor ve biz onu bu kampanyanın yüzü olarak gördüğümüz için çok heyecanlıyız.” diye konuştu.

PUMA Fierce Nisan ayında 399 TL fiyatı ile tüm PUMA mağazalarında satışa sunulacak.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.