Anasayfa / HAFTANIN MARKASI / LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

LUFIAN 2016 İLKBAHAR YAZ KOLEKSİYONU

 

Lufian, 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda, bahar esintilerinden süzülen trendleri yazın kendi içindeki renkler ve modern yorumlarla birleştirerek erkeklere yol gösterici oluyor.

Şehrin dinamiğine gönderme yapan ve şehirli erkeğin var olan potansiyelini ortaya çıkaran Lufian, zengin ve güçlü bir koleksiyon ile yeni mevsimi karşılıyor. Tarzını daha iyi ifade edebilen Lufian erkeği için şıklık vazgeçilmez olmaya devam ediyor. Koleksiyonun genelinde geometrik ögeler ve kesitler etkileyici bir şekilde kullanılıyor.

Lufian koleksiyonu, şehir ruhuna direnen erkeğin moda tutkusunu şıklığın ve rahatlığın bütünleştiği bir stil ile temsil ediyor. Koleksiyona imzasını atan mandarin rengi, her ürün grubunda kullanılarak bütünlük sağlarken, olive yellow, yanık oranj, gök mavileri, çimen ve mint yeşili, kırmızı, stone, kaki, saks, lacivert ve siyah renkleri de kendini gösteriyor. Lufian’ın en güçlü olduğu ürün grubu olan montlarda, yeniliğe açık erkekler yine cesaretini ortaya koyuyor. Koleksiyonda parlak görünümlü baharlık montların yanı sıra yarı mat ve tuşesinde tüylülük etkisi olan montlar bulunuyor. Korozo düğmeler, siyah mat kaplamalar, deri aksesuarlar ve file detayları tasarımları zenginleştiriyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MODANİSA KIŞA HAZIR

Modanisa’da sonbahar – kış trendleri sarı, yeşil ve kahvenin tüm tonlarıyla karşımızda. Modanisa kadınları, sonbahar-kış …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.