Anasayfa / MODA YOLU / “MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR!

“MARGOT LILY’E KARŞI”DA, HEYECAN DEVAM EDİYOR!

Nike’ın kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefleyen “Geçtim Kendimi” (nike.com/gectimkendimi) platformunda paylaşılan “Margot Lily’e Karşı” serisinin 6. bölümü yayınlandı.

Better For It” (Geçtim Kendimi) 2016, iki kardeş arasındaki ilginç çekişmeyi konu edinen hikayenin anlatıldığı 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı” adlı seri ile 1 Şubat tarihinde başladı. Ünlü film yapımcısı Alfonso Gomez-Rejon, yönetmen Tricia Brock ve popüler yazar Jesse Andrews’i bir araya getiren Nike’ın yeni video serisinin yayınlandığı nike.com/gectimkendimi platformu, kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedefliyor.

Margot Lily’e Karşı”nın yeni bölümünde; takipçi sayısını arttırmak isteyen Margot, isteksizce YouTube fenomeni eski erkek arkadaşının kapısını çalar. Lily tarafında ise arkadaş bulma çabaları sonuç vermeye başlar. Seriye ek olarak yayınlanan “Behind The Lens” videosunda “Margot Lily’e Karşı”nın yönetmeni Tricia Brock; Samantha Marie Ware (Lily)’in dizideki karakterinin önemi üzerinden grup halinde spor yapmanın önemini anlatıyor.

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Levi’s İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor

Levi’s® Made & Crafted® Koleksiyonu, İlkbahar/Yaz 2020 Sezonunda Kaliforniya ile Fas’ı Buluşturuyor Yumuşak, nötr çöl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.