Anasayfa / TAK TAKIŞTIR / MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI

MICHAEL KORS’TAN “WATCH HUNGER STOP” KAMPANYASI

 

Modanın öncü markalarından Michael Kors tarafından 2013 yılında başlatılan “Watch Hunger Stop” bağış kampanyasının ardından; marka, dünyada açlığı yok etmek adında ortak hedefte olan WFP ile uzun dönemli bir ortaklığa imza attı.

Michael Kors, Ekim 2014’te Watch Hunger Stop T-shirt’ü ile poz verip #WatchHungerStop etiketi ile sosyal medyada yayınlayan kişiler için açlıkla mücadele eden çocuklara besin değeri yüksek yiyecek yardımı yapmaya söz verdi. Michael Kors‘un 100 Serisi’nden satılan her saat için WFP’a 100 öğün yemek bağışlandı.

Bugüne kadar kampanya kapsamında, dünya üzerinde açlıkla karşı karşıya olan çocuklara 10 milyon yiyeceğin ulaştırılması sağlandı.

Michael Kors, WFP ile birlikte yürüttüğü “Watch Hunger Stop” kampanyası kapsamında savaşın simgesi olması adına Bradshaw 100 saatlerini tasarladı. Her sene limitli sayıda üretilen bu saatler, Michael Kors mağazalarında ve internet sitesinde satılıyor.

Bu sene, Bradshaw 100 saatlerinin içerisinde yer alan Dünya haritası ile dünyadaki açlığa dikkat çekilmesi hedefleniyor. Saatlerin Türkiye’deki satışı ise Ekim ve Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

 

Hakkında Modatava

Modatava

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

KADINLARIN ARZU NESNESİ!

Versace, Sonbahar-Kış 2018 sezonunda “Medusa Stud Icon” saat koleksiyonu ile asla sıradan olmayan kadınların arzu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir