Anasayfa / MAGAZİN / MODA EFSANESİ, BEYONCE’TAN SONRA SERHAT’I TERCİH ETTİ

MODA EFSANESİ, BEYONCE’TAN SONRA SERHAT’I TERCİH ETTİ

Dünya moda efsanesi Thierry Mugler, 61. Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino’yu temsil edecek Türk şarkıcı Serhat’ın artistik ve stil danışmalığını üstlendi.  Thierry Mugler aynı zamanda  Beyonce’nin de stil danışmalığını yapıyor.

Dünya modasına yön veren isimlerden ve dünyanın en çok satan parfümü unvanına sahip Angel’in yaratıcısı Thierry Mugler, mayıs ayında Stockholm’de yapılacak 61. Eurovision Şarkı Yarışması’nda San Marino’yu temsil edecek Serhat’ın, yarışma şarkısının video klibini çekecek ve Serhat’ın tüm sahne şovunu hazırlayacak. Çalıştığı isimler konusunda seçiciliğiyle tanınan Mugler, Serhat’ın stili, sesi ve duruşunda, kimseye benzemeyen, farklı bir kimlik gördüğünü ve yapacakları ortak çalışmayla, sofistike, kuvvetli, karizmatik ve aynı zamanda duygusa olarak tanımladığı bu kimliğin altını çizerek, Serhat’ın “Yarının Erkeğini” temsil edeceğini ifade ediyor.

Bu işbirliğini değerlendiren Serhat ‘Yıllardır büyük bir beğeniyle takip ettiğim modacıyla attığım bu yeni adımın, hızla ilerleyen uluslararası kariyerinde bir başka dönüm noktası olacak, Mugler’in dehasını tartışılmaz’ dedi.

Mugler, George Michael’ın “Too Funky” videosuyla klip dünyasında yepyeni bir dönem açmış, son olarak ta Beyonce’nin “I am…” dünya turunun tüm artistik ve stil danışmanlığını üstlenmişti. Mugler’in sahneye koyduğu dev şovlar arasında Cirque de Soleil’in Las Vegas’ta 13 yıldır aralıksız sergilenen “Zumanity” ve Berlin Friedrichstadt- Palast’da 2 yıl önce başlayan dev gösterisi The Wyld yer alıyor.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Altın Marka Ödülleri Sahiplerini Buldu Halkın kalbine değen markaların ödüllendirildiği Türkiye Altın Marka Ödülleri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.