Anasayfa / EKO-MODA / MODA, MODERN, MODGREY

MODA, MODERN, MODGREY

 2017 İlkbahar/Yaz özel koleksiyonunun tanıtımı için özel olarak davet edildiği Pure London Fashion Week‘te sahnede hem modayı hem de Türkiye’yi temsil eden, danışmanı Hülya Aslan’ın da zevkle üzerinde taşıdığı MODGREY açılımlarına devam ediyor
Moda Modern MODGREY mottosu ile yola çıkan MODGREY lobal bir marka olma yolundaki hedefleri için çalışmalarını hızlandırdı. Biz modanın grisiyiz fikri ile yola çıkan MODGREY’in hem kurucuları hem de tasarımcıları Aslı Hanım & Herdem Hanım “Amacımız her kadına özel hissettirebilecek, onlar için her sezon özel tasarlanmış, modern ama aynı zamanda örf ve adetlerimize, kültürümüze uygun koleksiyonlar üretmek. O yüzden biz kendimize modanın grisi diyoruz çünkü siyah ile beyazın ortasındayız. Modanın içindeyiz, örflerimizi biliyoruz ve moderniz” diyorlar.


2017 İlkbahar/Yaz özel koleksiyonunun duyurulmasının hemen ardın özel davet alarak Pure London Fashion Week’te sahnede yer alan ve tüm koleksiyon tasarımlarını sergileyen MODGREY hem global hem de yerel olarak övgü dolu sözleri toplamayı başardı. Londra’dan övgü dolu sözlerle dönen MODGREY Acıbadem’deki ana mağazası ve Bomonti’deki Showroom’u dışında Türkiye’nin bir çok yerinde ulaşılabilir duruma geldi.

Türkiye dışında şuan, Londra, Hollanda ve Almanya’da satış noktası olan MODGREY, modgrey.com sitesi ile Türkiye’ye dijital olarak hizmet verirken çok yakında Dubai, Kuveyt ve Katar’da yeni satış noktalarını duyuracak. Önümüzdeki aylarda aynı zamanda dijitalde de global satışa başlayacak MODGREY her sezon özel olarak hazırlanan koleksiyonları ile kadınların yeni gözdesi olmaya aday markalardan biri haline geldi.

Hakkında burak

Avatar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

3 YIL SONRA EVE DÖNÜYOR

Moda sektörünün çok yakından takip ettiği ‘modest fashion’daki en son global trendler ve yenilikler, 20 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.